999 rezultate për

peqin

Aksident i rëndë ne Peqin, ka të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Sinaballaj, të Peqinit. Mësohet se një automjet ka goditur një ka
Arrestohet 31 vjeçari, i kërkuari i 3-të për grabitjen në Peqin Policia e Peqinit në bashkëpunim me atë të Tiranë ka vënë në pranga një 31-vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje me dh
Basha nga Peqini: Është i gjithi faji i Ramës për varfërinë që ka pllakosur vendin Kreu i Partisë Demokratike sot është ndalur në qytetin e Peqinit, ku ka zhvilluar një takim me strukturat e PD. Lulzim B
Arrestohen 5 efektivë të operacionales në burgun e Peqinit A.O, L.C, B.K, D.Q, K.H, janë arrestuar 5 efektivët e rolit bazë në forcat operacionale, të cilët kanë konsumuar veprën
Aksident i frikshëm në Peqin, plagosen rëndë dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin pranë fshatit Papër. Për pasojë dy persona janë plagosur d
Gjendet e pajetë mbi shina, gruaja në Peqin dyshohet të jetë përplasur nga treni Një 50-vjeçare është gjetur pa shenja jete në aksin hekurudhor Peqin- Elbasan, në afërsi të fshatit Lazaren të Peqinit.
Mori peng dhe kërcënoi me armë të riun, arrestohet 28 vjeçari Nje 25 vjeccar është arrestuar pasi ka marë peng dhe ka kërcënuar I.Q., 28 vjecc për arsye ende të pa zbuluara. Ngjar
Para dhe celularë, kapen "mat" 6 punonjës të burgut të Peqinit (FOTO LAJJM) Janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjashtë punonjës të burgut në Peqin. Policët kanë mbajtur celularë në kohën që
E paralizuan me lëng dhe i grabitën banesën, arrestohet të gjithë autorët Policia ka arritur të arrestojë dhe autorin e katërt që ishte në kërkim për grabitjen e 76-vjeçarit në qytetin e Peqini
Ky është i forti i Peqinit që rrahu një polic Një javë më parë një polic është dhunuar keqasi nga një i ashtuquajtur i fortë, i cili i ka dëmtuar edhe nofullën efekti
E paralizuan me spraj duke i marrë 60 000 euro, kapen hajdutët mjeshtra të Peqinit Policia ka arrestuar tre autorët e një vjedhjeje të padëgjuar më parë në Peqin, të cilët arritën që t'i merrnin një të m
E paralizuan me një lëng dhe i vodhën 60 mijë euro, si ndodhi ngjarja që tronditi Peqinin Një 76-vjeçar në qytetin e Peqinit ka rënë pre e grabitjes nga një çift. Ata, pasi i kanë dhënë një lëng për t’i “parali
Identifikohen viktima dhe tre të plagosurit nga aksidenti në Peqin (VIDEO) Janë identifikuar viktima dhe të lënduarit nga aksidenti tragjik që ndodhi pak orë më parë në kryqëzimin e Gjocajt në Pe
Një i vdekur dhe dy të plagosur nga aksidenti tragjik në Peqin (VIDEO) Nje aksident i rëndë ka ndodhur në Peqin pak minuta më parë duke shkaktuar një të vdekur dhe dy të plagosur. Mësohet se
I riu u gjet i vdekur në rrugën Elbasan-Peqin, babai hedh dyshime për vrasje Sokol Veliraj u gjet nga kalimtarë të rastit anë rrugës në aksin Elbasan-Peqin dhe u dërgua në spital pa shenja jete.
Motoçikleta aksidenton për vdekje të riun në Peqin, autori largohet nga vendi i ngjarjes Një 27-vjeçar është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Policia thotë se i riu me iniciale S.V ësht
Ndërron jetë gruaja e cila u përplas nga makina 5 ditë më parë në aksin Elbasan-Peqin Zelije Caka, gruaja që u përplas nga makina pesë ditë më parë ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Një auto
Makina përplas dy këmbësorët në Peqin, arrestohet shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pajovë të Peqinit paraditen e sotme. Një makinë ka përplasur dy këmbësorë që ishin në
Vrau vëllain e madh padashje, detaje të reja për ngjarjen në Peqin Ngjarja e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Peqin ka tronditur gjithë opinionin publik. Vëllai i vogël, vetëm
Vrau vëllain padashje, si ndodhi ngjarja e rëndë në Peqin Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në pyllin e fshatit Galush. Më pas, sipas policisë, nga pakujdesia, Kristian Lle