999 rezultate për

pepes

Ky është "bossi" që dyshohet se grabiti 10 milionë euro në Rinas Supergrabitja e 990 mijë euro e kryer në 30 qershor 2016 brenda pistës së aeroportit “Nënë Tereza”, ka një person të pan
Messi bllokon transferimin e Pepes te Barcelona Sipas Don Balon, Lionel Messi ka bllokuar transferimin e ish mbrojtësin të Real Madridit, Pepe në "Camp Nou" gjatë merka
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
I lidhur me Albën, por Albi Nako nuk i reziston dot Klaudia Pepës Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar. Megjithatë edhe pas nda
Legjenda e Anglisë shpërthen ndaj Pepes: Është i çmendur Pepe është shndërruar në objekt të talljeve pas përfundimit të ndeshjes mes Portugalisë dhe Marokut në Grupin B të Kampi
Përfaqësoi denjësisht Shqipërinë, profesioni i çuditshëm i Eugent Bushpepës Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Grekët tërbohen pas kualifikimit të Bushpepës, i quajnë shqiptarët gay Eugent Bushpepa arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision. Por kjo arritje e Bushpepës nuk i ka gëzuar aspak fqi
Grekët tërbohen në rrjete sociale nga suksesi i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës, por të njëj
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Fotot nudo të Klaudia Pepës sapo u vlerësuan me çmim ndërkombëtar (FOTO LAJM) Tashmë balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është kthyer jo vetëm në një ikonë sa i përket profesionit të saj, por g
Redon Makashi rrëfen shpërthimin ndaj Eugent Bushpepës Këngëtari i njohur Redon Makashi është shprehur se cilin kompeticion muzikor vlerëson më shumë. Në RadioNrg, ai u shp
Media britanike shkruajn për këngën e Bushpepës Ndërsa shumë persona u shprehën mosbesues për konkurrimin e tij në “Eurovision”, portali britanik “Metro” vlerësoi perfo
Albi Nako përsërit historinë, pas Klaudia Pepës, me balerinën 21 vjet më të re Një ndër divorcet më të bujshme të vitit që lamë pas, ishte pikërisht ajo e koreografit të njohur Albi Nako me ish-baler
Pozicioni apo celuliti, çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta. Ajo së fundmi ka postuar një foto d
Buja e fitores së Eugent Bushpepës shkon deri në Britani Fitorja e Eugent Bushpepës këtë Festival, duhet thënë se u mbështet nga shumica. Ai u zgjodh nga një juri profesionis
Albi zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës dhe nuk pendohet Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako, i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” i ka dhënë përgjigje disa
Vallejo do të jetë zyrtarisht pasuesi i Pepes, merr dhe numrin 3 Jesus Vallejo është prezantuar në Santiago Bernabeo. Spanjolli është zgjedhuri si pasuesi i Pepes dhe për këtë është ai
Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time Pak ditë pasi balerina e njohur Klaudia Pepa dhe Albi Nako konfirmuan ekskluzivisht për revistën Class lajmin se prej nj
Po bën xhiron e botës, Ronaldo-Pepes: Ata janë shumë të këqij (VIDEO) Cristiano Ronaldo shfaqet gjithkund protagonist në mediat ndërkombëtare. Portugezi nuk shënoi në barazimin 2:2 me Meksik
Gjenden 150 mijë € tek vëllai i Pepës, si e tradhtoi AND-ja Një shumë financiare prej 150 mijë euro është sekuestruar në qytetin e Elbasanit, shumë kjo që dyshohet se është grabitu