999 rezultate për

pepe

Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin Nicolas Pepe me shumë mundësi do të largohet nga Lille në përfundim të këtij sezoni. Pavarësisht deklaratave të shumt
Ky është "bossi" që dyshohet se grabiti 10 milionë euro në Rinas Supergrabitja e 990 mijë euro e kryer në 30 qershor 2016 brenda pistës së aeroportit “Nënë Tereza”, ka një person të pan
E kërkon Bayern por Lille blindon Pepen Nicolas Pepe pa dyshim mund të quhet zbulimi i sezonit në Ligën e Parë Franceze. Sulmuesi i Lille ka shkëlqyer nën drejt
Pepe e shau, Dzeko reagon në mënyrë të turpshme (VIDEO) Edin Dzeko u përplas dje me mbrojtësin e Portos Pepe me të cili pati dhe debat në fushë. Megjithatë kur Pepe e shau
Alba i habit të gjithë me veprimin që bën për Klaudia Pepën (FOTO LAJM) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Balotelli debuton me gol, por Marseille humb përballë Lille (VIDEO) Mario Balotelli debutoi me gol te Marseille, por skuadra e tij u mposht me rezultatin 1-2 përballë Lilles. Miqtë zhbl
Zyrtare: Pepe ribashkohet me Porton pas 11 vitesh Pepe është ribashkuar sërish me skaudrën pas 11 vitesh. Portugezi është transferuar te Dragonjtë pas ndërprerjes së kont
Pepe refuzon Arsenalin për Monacon Ish mbrojtësi i Real Madridit nuk dëshiron të luaj për Arsenalin. Sipas L’Equipe, ish mbrojtësi i Real Madridit, Pepe
Ish ylli i Realit pranë Monacos Ish mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe është shndërruar në objekt dëshirash për shumë skuadra europiane, në këtë periu
Çmendet Arsenali ofron 75 milion euro për talentin e Lillës Arsenali është gati të beëjë cmenduri në merkato teksa ka shigjetuar talentin e Lille Nicolas Pepe. 23 vjeçari vojon
Messi bllokon transferimin e Pepes te Barcelona Sipas Don Balon, Lionel Messi ka bllokuar transferimin e ish mbrojtësin të Real Madridit, Pepe në "Camp Nou" gjatë merka
Pepe konfirmon largimin nga Besiktasi Mbrojtësi portugez, Pepe i është shkëputur kontrata e tij nga Besiktasi, me klubin nga Stambolli që janë në proces të li
Besiktas në krizë financiare, Pepe pranë largimit Te skuadra e Besiktas sikur të mos mjaftonin rezultatet negative në fushën e lojës tani ekipi nga stambolli po kalon një
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
I lidhur me Albën, por Albi Nako nuk i reziston dot Klaudia Pepës Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar. Megjithatë edhe pas nda
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
“Po ça je ti mi goc”, këngëtarja e njohur reagon për Klaudian Pepën Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar. Megjithatë edhe pas nda
Zyrtare: Pepe Reina lojtar i Milanit (FOTO LAJM) Milani ka konfirmuar se ka transferuar portierin spanjoll, Pepe Reina. Ai i është bashkuar Milanit si lojtar i lirë,
Legjenda e Anglisë shpërthen ndaj Pepes: Është i çmendur Pepe është shndërruar në objekt të talljeve pas përfundimit të ndeshjes mes Portugalisë dhe Marokut në Grupin B të Kampi
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO) Ndeshja midis Portugalisë dhe Maroku u vendos nga një gol i Ronaldos që në minutën e katërt. Teksa skuadra e Marokut