999 rezultate për

pepe

Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Çon dhe merr babanë e verbër nga puna, 5-vjeçares i vjen surpriza e jetës (VIDEO) Një video që tregon një vajzë pesëvjeçare që ndihmon babanë e saj të verbër duke e cuar në punën e tij, ka shkuar virali
Buja e fitores së Eugent Bushpepës shkon deri në Britani Fitorja e Eugent Bushpepës këtë Festival, duhet thënë se u mbështet nga shumica. Ai u zgjodh nga një juri profesionis
Çfarë i bashkoi Çiljetën dhe Klaudia Pepën këtë vit vetëm një parukiere e di (FOTO LAJM) Viti i ri, për shumë nga ne, është periudha kur duam t’ia nisim nga e para. Çdo fillim shoqërohet me ndryshime, në stili
Kështu e priti e dashura Eugent Bushpepën pasi doli fitues (FOTO LAJM) Shpallja fitues e këngëtarit Eugent Bushpepa, në festivalin e fundvitit në RTSH, u prit mirë dhe gëzoi shumë fansa të ti
Pepe Reina shumë afër transferimit të tij tek PSG Pepe Reina do të largohet nga Napoli në fund të këtij sezoni, kur skadon edhe kontrata e tij. Portieri spanjoll i Nap
Pepe i bënë ftesë Cristianos ti bashkohet Besiktasit Pepe i ka bërë ftesë Cristiano Ronaldos që ti bashkohet në Besiktas. Portugezi në një intervistë për Besiktas TV, kur
Diçka e re përlot Klaudia Pepën (FOTO LAJM) Balerina shqiptare mjaft e përfolur ka habitur me postimin e saj më të fundit. Teksa paralajmëronte një projekt të ri
Pepe kritikon tifozët e Realit Qendërmbrojtësi i Besiktasit, Pepe ka kritikuar sërish tifozët e ish-skuadrës së tij, Real Madrid Pepe insiston se ka
Napoli bëhet gati për ditët e zeza, shtohet lista e të dëmtuarve Mesa duket ditët e zeza për Napolin povijnë... Trishtimi i Napoletanëve ka ardhurn si pasojë e dëmtimeve të cilat mund t
Fansi ironizon keq Klaudia Pepën: Asgjë s’të mungon, vetëm vëllai Albi Klaudia Pepa është bërë kryefjala e mediave online, herë në lidhje me martesën e saj të dështuar me korografin e njohur
Albi zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës dhe nuk pendohet Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako, i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” i ka dhënë përgjigje disa
Zgjidhet mbrojtësi më i mirë i ndeshjeve të para të Champions League, suprizë? Skuadra turke përveç triumfit si mysafire me rezultat 3-1 kundër Portos,ka bërë bujë të madhe edhe paraqitja e ish-mbroj
Pepe: Reali është një e kaluar tashmë Ish qendërmbrojtësi Madrilen, Pepe i cili tani është pjesë e skuadrës turke Besiktas, ka dhënë një intervistë për media
Pepe i "serviloset" fansave të Besiktashit: Jeni më të mirë se ata të Real Madrid Pepe është shkëputur nga Real Madrid pas dhjetë vitesh duke kaluar tek turqit e Besiktas. Duke folur për fansat, ai k
Pepe Reaina vendos për të ardhmen Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli. Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë
Komentuesit “masakrojnë” Klaudia Pepën: S’ke turp, t’paska lidhur Albi Klaudia Pepa është nujë ndër figurat e shoëbizit më të komentuar në Shqipëri. Pavarësisht akuzave e fjalëve, Klaudia
Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë. Pepe Mel nuk ka hezituar të
Varane i di përgjegjësitë qe e presin Ky është një nga sezonet më të rëndësishme që kur Varane arriti në Madrid 18 vjeçare. Me nisjen e Pepe, debati se kush d
Pepe zgjedh lojtarin që do ta transferonte nga Barcelona në Madrid Lojtarët që lëvizin mes dy skuadrave të El Clasicos janë bërë një gjë e së kaluarës, dhe i fundit ishte Javier Saviola,