999 rezultate për

pepa

Klaudia Pepa nuk ka limite, zhvishet e rrethuar nga trëndafilat në vaskë (FOTO LAJM) Që nga ndarja me Albi nakon, balerina Klaudia Pepa është vënë në shënjestër të fansave. Kjo sepse ajo tashmë poston s
Klaudia Pepa ka një dilemë që nuk i jep dot "dum" (FOTO LAJM) Klaudia Pepa është prej një kohe të gjatë në vëmendjen e mediave që kur u shpall divorci me Albi Nakon. Sëfundmi ajo
Kritikat dhe ofendimet për ndarjen me Albi Nakon, shpërthen Klaudia Pepa Klaudia Pepa është padyshim një ndër balerinat më të talentuara që ka vendi ynë, por kohët e fundit ajo u kthyer kryefj
Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti Albin "vëlla" (FOTO LAJM) Klaudia Pepa dhe Albi Nako u shfaqen dje tek emisioni i pasdites ‘Rudina’ ; Albin në një rrëfim ekskluziv mbi karrierën
Albi Nako përlotet në studio pas mesazhit emocionues nga Klaudia Pepa (VIDEO) Albi Nako ishte sot i ftuar tek emisioni Rudina ne TvKlan, ku foli per projektet e tij por edhe per ndarjen nga Klaudia
Të gjithë sytë nga Klaudia Pepa (VIDEO) Padyshim që pas ndarjes nga Albi, Klaudia është kthyer në një personazh mjaft të diskutuar sidomos për shkak të fotograf
Klaudia Pepa pushton tapetin e kuq në Venecia (FOTO LAJM) Padyshim që tashmë Klaudia Pepa është në kulmin e karrierës dhe sidomos pas ndarjes nga Albi Nako pushtoi mediat dhe rr
Klaudia Pepa s'përmbahet pas ndarjes, poston foto nudo (FOTO LAJM) Ka kaluar pak kohë që nga ndarja e bujshme e balerinës së njohur Klaudia Pepa dhe koreografit Albi Nako. Por ajo ësh
Klaudia Pepa poston foto provokuese, fansat: Të ka marrë koka erë (FOTO LAJM) Ka kaluar pak kohë që nga ndarja e bujshme e balerinës së njohur Klaudia Pepa dhe koreografit Albi Nako. Por ajo ësh
Klaudia Pepa, e shoqëruar në pushimet në Jalë (FOTO LAJM) Klaudia Pepa padyshim që është një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, fama e të cilës ka rritur edhe në vendet fq
Pas ndarjes, Klaudia Pepa shfaqet duke shijuar pushimet në Jalë (FOTO LAJM) Klaudia Pepa padyshim që është një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, fama e të cilës ka rritur edhe në vendet fq
Klaudia Pepa poston foto nga Hollivudi, çfarë po ndodh me balerinën Klaudia Pepa dhe Albi Nako u bënë kryetemë e diskutimeve për shkak të ndarjes së tyre që gjithsesi nuk zgjodhën kurrë ta
Klaudia Pepa dhe Albi Nako të ndarë? Çifti s'resht së "dashuruari" në Instagram Martesa dhe ndarja mes balerinës Klaudia Pepa dhe koreografit Albi Nako ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë kohëve të f
E mërzitur nga ndarja me Albi Nakon? Klaudia Pepa në super formë (FOTO LAJM) Klaudia Pepa duket shumë në formë pas ndarjes nga ish-partneri i saj Albi Nako. Ajo shfaqet në formë mjaft të mirë tr
Pas ndarjes Klaudia Pepa i kthehet Albi Nakos: Çfarë thonë more? (FOTO LAJM) Lajmi i ndarjes së balerinës së njohur Klaudia Pepa, nga koreografi Albi Nako, ka bërë bujë në media. Por nga ana tj
Klaudia Pepa reagon për herë të parë pas fjalëve për ndarjen (FOTO LAJM) Në rrjete sociale ka vetëm pak ditë që u përfol gjerë e gjatë për ndarjen e Klaudia Pepës me koreografine njohur Albi N
Zbulohet shkaku, Klaudia Pepa dhe Albi Nako i japin fund martesës (FOTO LAJM) Koreografi i njohur Albi nako dhe balerina e talentuar Klaudia Pepa i kanë dhënë fund martesës së tyre. Prej një viti
Klaudia dhe Albi Nako të ndarë? Nëna dhe motra e balerinës zbulojnë të vërtetën (FOTO LAJM) Të gjithë e kemi vlerësuar dhe duartrokitur balerinën Klaudia Pepa, e cila jo na ka bërë shpeshherë të habitemi nga perf
Daja i Blertës bën deklaratën e papritur për mjekun që tentoi vetëvrasjen Daja dhe vëllai 16-vjeçares Blerta Pepa, e cila humbi jetën dy ditë më parë nga një operacion në gju kanë qenë të ftuar
Blerta vdiq ne operacion, gjimnazi ku studionte bën një gjest prekës (FOTO LAJM) 16-vjeçarja, Blerta Pepa humbi jetën dje gjatë operacionit në një spital privat në Tiranë. Ajo ishte shumë e talentuar n