999 rezultate për

people

Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
104 cases of affected people with COVID-19 in Albania In the last 24 hours, 15 new cases of COVID-19 have been confirmed, bringing to 104 the number of affected people in Alb
Përpara jush, ky është burri më joshës në botë për vitin 2019 (FOTO LAJM) Ai është një ndër meshkujt më të suksesshëm në muzikë dhe një nga fituesit më të rinj të çmimit prestigjioz, EGOT. Po
People Choice Awards, vajzat bëjnë namin me fustanet marramendëse (FOTO LAJM) People Choice Awards është mbushur mbrëmë me yjet e Hollywood-it. Nga Gwen Stefani, ylli Kim Kardashian dhe aktorja Z
Kylie paska akuzuar Travis për tradhti, por si qëndron e vërteta Në fillim të marsit, sipas E!News u tha se Kylie akuzoi reperin se e ka tradhtuar, megjithëse përfaqësues të Scott thanë
Nga Rita Ora te Kendall Jenner, si u veshën VIP-at në People’s Choice Awards (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Santa Monica, Kaliforni u mbajtën “People’s choice Awards”. Teleshikuesit patën mundësi të vot
Revista “People” shpall Pink femrën më të bukur në botë Si çdo muaj prill edhe këtë vit revista prestigjose “People” ka shpallur në kopertinën e këtij muaji se cilën kanë cilës
Beyonce dhe Jay Z mirëpresin binjakët Beyonce dhe burri i saj Jay Z kanë mirëpritur binjakët sipas revistës PEOPLE. Anëtarët më të rinj të familjes i ja
14 femrat më të bukura në botë sipas "People" (FOTO LAJM) Duke filluar që nga viti 1990, revista amerikane "People" boton çdo vit një listë të "100 Më të Bukurave" në botë. A
Komentuesit e akuzojnë për mashtrim, Rama: Xhan, është çështje sysh… Postimi i sotëm në Facebook-un e kryeministrit Rama ka marrë komente të pafundme nga ndjekësit e Ramës, ku ndjekësit e a
Linda Halimi në faqen e parë të revistës "People" (FOTO LAJM) Këngëtarja Lindita Halimi ka dalë në faqen e parë të revistës "People" për suksesin e saj në humbjen e peshës. Linda
Explosion in Ballsh, prosecutors investigate for violation of rules Shkelqim Muca, 42 years old is the man who died yesterday in an explosion in the oil plant of Ballsh. Five other people
Court keeps in prison 6 other people over drug trafficking The court of Lezha gave today the verdict for 11 other people arrested over the drugs found in Rreshen. 6 of them will r
9 out of 22 people arrested in Rreshen are set free 9 out of 22 people arrested for drug trafficking in Rreshen have been set free from the court. They said today in front
7 people arrested in Kosovo for suspicious terrorist activity The Kosovo Police has arrested seven people suspected on terrorism charges. They are from Pristina, Mitrovica and Feriza
Guximtar Boci speaks afer sex scandal In an interview to Panorama newspaper, the former head of the Court of Gjirokastra, Guximtar Boci said that everything t
1.2 tonnes of cannabis seized in Kruja, 6 people detained Police forces seized today an amount of 1.2 tonnes of cannabis in Derven, Kruja in a warehouse. The state police said
20 people brought in for questioning after robbery at jewellery shop The Tirana police has brought in for questioning 20 people who may have information about the jewellery robbery in the a
28 people injured as bus loses control A serious road accident happened in the early hours of the day along the Gjirokaster-Tepelene highway. A bus lost co
Ben Blushi's Party will be "real" by October Ben Blushi's new party will be official by October. Koha Jone newspaper writes that this will be a party of the center a