999 rezultate për

pensionohet

Petr Cech rikthehet te Chelsea Chelsea është gati që t’ia bëjë një ofertë portierit të Arsenalit, Petr Cech, që të kthehet në “Stamford Bridge” me një
Pique zbulon se kur do të pensionohet nga futbolli Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique thotë se do t’i jap fund karrierës së tij atëherë kur nuk do e shijojë më lojën e fu
“Çmendet” Buffon, tregon se kur do të pensionohet Gianluigi Buffon është ndër portierët më të mirë të të gjithë kohërave. Gardiani i Paris Saint German së fundmi ka dhënë
Zyrtare: John Terry pensionohet nga futbolli John Terry ka njoftuar në Instagramin se ka vendosur që të pensionohet nga futbolli në moshën 37-vjeçare. Edhe pse dë
"Messi do të pensionohet te Barcelona" Lionel Messi është i destinucar për të mbyllur karrierën te Barcelona, sipas presidentit të katalanasve, Josep Maria Bar
Diplomohet sulmuesi i Romës Sulmues i Romës është diplomuar në menaxhim të sporteve në Universitetin e Sarajevës. Boshnjaku, 32 vjeçar” ka shënua
Mbrojtësi i Juventusit pensionohet nga Kombëtarja Qendërmbrojtësi i Juventusit, Medhi Benatia, është duke menduar pensionimin nga Kombëtarja e Marokut. RMC Sport rapor
Dueli me Nurmagomedov, analisti: Nëse humbet, McGregor pensionohet Dueli i parashikuar midis Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov mund të jetë ndeshja e fundit për irlandezin, nëse humb
E papritur, Messi braktis futbollin me... Mediat e huaja raportojnë se Lionel Messi do të pensionohet përkohësisht nga kombëtarja e Argjentinës. Sipas TNT Spor
Zyrtare: Fernando Alonso pensionohet nga Formula 1 Piloti spanjoll i McLaren, Fernando Alonso ka lajmëruar pensionimin e tij nga Formula 1 pas 17 viteve dhe herë fitimit t
Pensionohet Mohamed Salah nga Egjipti ? Pavarësisht se ai udhëtojë në Botëror dhe ishte i lënduar, Mohamed Salah ishte njëri prej lojtarëve të Egjiptit që ishte
Xavi nuk ka ndërmend të pensionohet nga futbolli i luajtur Ish-mesfushori i Barcelonës dhe Spanjës, Xavi Hernandez, i pa prishur planet për t’u pensionuar dhe ka njoftuar se do ta
Messi pensionohet nga Kombëtarja Argjentinase ? Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka lënë të kuptohet se mund të tërhiqet nga kombëtarja argjentinase pas Kupës së Botës.
Haradinaj nuk e le te pensionohet Zogajn, e merr këshilltar Grupit të këshilltarëve të kryeministrit Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një anëtar. Shefi i Qeverisë ka emëru
Buffoni i ofrohet vend pune në FIFA nëse pensionohet këtë sezon Kuptimin e shprehjes “gjaku nuk bëhet ujë” e gjen tek intervista e presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino, që e shfaq h
Legjenda gjermane: Buffonit i ka ikur koha, duhet të pensionohet Ish-ylli i Gjermanisë, Mario Basler e ka kritikuar Gianluigi Buffonin duke thënë se portieri veteran duhet të pensionohe
Cassano motivon Buffon mos pensionohet: Mund të luash deri 45 vjeç Cassano beson se do të ishte një humbje e madhe nëse Buffon do t’i varte dorezat e tij në qershor. Sulmuesi italian ka t
Ronaldo tregon se çfarë do të bëjë pasi të pensionohet Spekulimet vazhdojnë ta rrethojnë të ardhmen e Cristiano Ronaldos, por me një sy më afatgjatë, numri 7 i Real Madridit t
Zyrtare: Fabio Cannavaro pensionohet nga futbolli Paolo Cannavaro ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli dhe do ta ndihmojë vëllain e vet, Fabion, në skuadrën kine
Zyrtare: Ish-legjenda e Arsenalit pensionohet nga futbolli (FOTO LAJM) Ish-ylli i Arsenalit, Tomas Rosicky, ka njoftuar se është pensionuar nga futbolli në moshën 37-vjeçare. Një karrierë