999 rezultate për

pensionin

"Më shumë skanime se ndeshje të luajtura", Costa mendon pensionin Anësori i Juventusit, Dogulas Costa ka thënë se ai e mendon të dalë në pension, si pasojë e lëndimeve të shumta që ka ma
Qeveria nuk u dërgoi pensionin në shtëpi, pensionistët "thyejnë" karantinën "Janë të detyruar të dalin vetë pasi, posta shqiptare nuk po jua dërgon në shtëpi siç shohin në TEATRIN QEVERITAR në ekr
83 vjeçarja bën gjestin e madh, dhuron pensionin për të ndihmuar 20 pensionistë (VIDEO) Humaniteti i shqiptarëve për shqiptarët nuk mungon as në këto ditë kur pandemia ka mbërthyer vendin tonë. Kjo që po s
Mbi 7 milionë familje italiane jetojnë me pensionin e gjyshërve Mbi shtatë milionë familje italiane po jetojnë me pensionet e gjyshërve të tyre, deklaroi sot agjencia kombëtare e stati
Pasi shpërtheu në lot live, qeveria i akordon pensionin e posaçëm Jorgo Papingji Sot qeveria ka vendosur t’i akordojë dhënien e shtesës së pensionit të posaçëm shtetëror z. Jorgo Papingji, në masën e k
Denoncimi: Qeveria nuk i ka dhënë ende pensionin e dhjetorit invalidëve Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë se nuk po i jep pensionet e invalidëve për muajin dhjetor 2019. Ber
Pensionistët: Shpenzuam të gjithë pensionin për darkën e Viti të Ri Darka e sotme është e fundit për këtë vit ndërsa shqiptarët do të presin vitin e ri me tavolinat shtruar. Shpenzimet
Stresi i del publikisht në mbrojtje Elvanës: Shijoni pensionin! (FOTO LAJM) Pas shumë vitesh, festivali i RTSH u kthye në vëmëndjen e të gjithëve. Me rikthimin e vëmëndjes, janë rikthyer ashp
Del grafiku, si do të shpërndahet shpërblimi i fundvitit për pensionistët Fillon shpërndarja e shpërblimit të pensionistëve për festat e fundvitit 2019, i cili do të jetë në masën 3, 000 (tre mi
Macron refuzon pensionin presidencial Presidenti francez Emmanuel Macron, i cili dje festoi ditëlindjen e 42-të, dhe mandati i të cilit është deri në 2022, ve
E moshuara gjirokastrite i përlot të gjithë, fal gjithçka ka (VIDEO) Kjo që shihni është Xhevaire Xhiku nga Gjirokastra. E lënduar nga situta në të cilën ndodhet Shqipëria, e moshuara ka ve
Vetë gëzon miliona euro, kryebashkiaku i PS "urdhëron" babain të falë pensionin Mark Babanit është një emër i njohur për ligjin e dekriminalizimit, dhe akuzat e opozitës se ka fshehur dënime të marra
Artisti i madh shqiptar përlotet në studio: Nuk besoj se pensionin e japin pas vdekjes Prej 8 vitesh “Mjeshtër i Madh”, autori i qindra teksteve muzikore dhe jo vetëm, Jorgo Papingji ende nuk e ka marrë pens
Prej 8 vitesh nuk i kanë dhënë pensionin, Jorgo Papingji qan në studio Autori i qindra teksteve muzikore dhe jo vetëm, Jorgo Papingji ende nuk e ka marrë pensionin që i takon. I ftuar në n
Ndryshojnë rregullat për pensionin e pleqërisë dhe atë suplementar Me tre vendime të Këshillit të Ministrave, të miratuara dje, qeveria ka bërë një numër ndryshimesh në rregullat aktuale
U hoq si invalide, Zvicra zbulon dhe dënon ashpër shqiptaren nga Kosova Gjykata e Qarkut Rheintal ka dënuar kosovaren M. F*. me 4 vite e gjysmë burg për veprën penale abuzim me pensionin e inv
I zhvati shtetit mijëra franga, si u zbulua shqiptarja në Zvicër Gjykata e Qarkut Rheintal ka dënuar kosovaren M. F*. me 4 vite e gjysmë burg për veprën penale abuzim me pensionin e in
I hoqën pensionin, protestuesi tërhiqet zvarrë (FOTO LAJM) Fotoja e këtij protestuesi është një ndër imazhet që po merr më shumë vëmendje nga protesta e sotme e opozitës para Parl
Kurti sulmon prokurorinë: Bën sikur nuk i njeh hajdutët e mëdhenj Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti thotë se dy brengat kryesore në Kosovë si papunësia e korrupsioni nuk janë
Komandant Shaqiri ka një thirrje për veteranët: Jepeni pensionin tuaj për FSK-në Xhezair Shaqiri, i njohur në opinion si Komandant Hoxha, ka uruar Kosovën për votimin e projektligjeve që hapin rrugë pë