999 rezultate për

pension

Pensionohet nga futbolli ish-sulmuesi i Bayern Munchen, vetëm 32 vjeç Ish-sulmuesi i Bayern Munchen, Sandro Wagner, i ka habitur të gjithë së fundmi, teksa ka deklaruar tërheqjen përfundimta
"Na mbive në sy o Tirkë", aktori shqiptar merr një pension për të ardhur keq Sotiraq Bratko është një ndër aktorët e shquar shqiptarë, i cili ka luajtur me qindra role nëpër filmat shqiptarë që të
U pensionua, Rashica dedikim special për Pizarron (FOTO LAJM) Mbrëmë, Werder Bremeni siguroj mbijetesën në Bundesligë edhe për një sezon. Kjo ishte ndeshja e fundit në futboll pro
A ka ndërmend të pensionohet? Flet Buffon Gianluigi Buffon dje theu rekordin e Maldinit me më së shumti paraqitje në Serie A, gjithsej 648. E pas këtij rekordi
Do të sigurojmë pension social për çdo grua që nuk ka as një ditë pune Kandidati për Kryeministër të parë Shqiptar, Naser Ziberi, sot në parkun e Çairit prezantoi zotimin e tij për 100 ditët
Zaev paralajmëron pagë minimale 120% më të lartë në krahasim me vitin 2016 Deri në fund të mandatit, qeveria e re do të rrisë pagën minimale në 20.000 denarë dhe mesatarja do të jetë 34.000 denar
Ish mbrojtësi i Barcelonës pensionohet nga futbolli Jeremy Mathieu mbyll karrierën si futbollist profesionist në moshën 36-vjeçare. Francezi ishte i detyruar të merrte këtë
Tevez nuk ka ndërmend të pensionohet, rinovon kontratën me Boca Ikona argjentinase e futbollit, Carlos Tevez, nuk po planifikon që të pensionohet nga bota e futbollit. Madje, lojtarin
COVID-19, njoftim i rëndësishëm për pensionistët e Kosovës Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica ka njoftuar se pensionistët e Kosovës nuk janë të obliguar të pa
Pensionimi i McGregor, më në fund reagon Khabib (FOTO LAJM) Khabib dominoi mbi McGregor në 2018 dhe ndërsa përballja në kafaz ishte emocionuese. Një përleshje masive shpërtheu m
Prag pensionimi, Chiellini zbulon kur do të ndodhë Kapiteni Giorgio Chiellini ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante gjatë një bisede të zhvilluar në Instagram me Mar
Agjenti jep lajmin e trishtë: Balotelli duhet të pensionohet nga futbolli Mario Balotelli nuk po kalon kohë të mira te Brescia, pasi së fundmi ka pasur një konfrontim të ashpër me klubin. Që
McGregor zbulon arsyen e pensionimit nga UFC: Nuk më plas fare, jam i mërzitur nga kjo gjë Gjatë kësaj jave, McGregor është pensionuar nga UFC për herë të tretë në katër vitet e fundit. Kjo ngjarje ishte paks
Dy zonja të pensionuara jetojnë ëndrrat e tyre në këtë shtëpi komode në pyll (VIDEO) Të gjithë ne ëndërrojmë që të plakemi me dinjitet. Të gjithë të pensionuarit që pyesim se ku do të donin të jetonin p
Dalja në pension e punonjësve të administratës, Kuvendi i nis kërkesë Komisionerit Kuvendi i ka kërkuar Komisionerit të Mbikëqyrjes së Shërbimit Civil që të ndiqet me kujdes pjesa e punonjësve të adminis
"Më shumë skanime se ndeshje të luajtura", Costa mendon pensionin Anësori i Juventusit, Dogulas Costa ka thënë se ai e mendon të dalë në pension, si pasojë e lëndimeve të shumta që ka ma
U rikthye pas pensionimit, Tyson e ka gjetur kundërshtarin Tyson ka disa ditë që po stërvitet vazhdimisht, për të pasur formën më të mirë në ring, ku emrat e kundërshtarëve me të
ZYRTARE/ Aduriz pensionohet nga futbolli, nuk do të ketë mundësi të realizojë ëndrrën e madhe Sulmuesi spanjoll Aritz Aduriz ka vendosur të pensionohet nga futbolli. 39 vjeçari ka që ka veshur fanellën e Athleti
Plot 7 vite nga pensionimi, flet Beckham: Nuk më besohet, më mungon futbolli Beckham ka regjistruar edhe vitin e tij të shtatë si i pensionuar nga futbolli, por dashuria e tij për këtë sport nuk po
I penduar që nxorri në "pension" Jozefina Topallin? Basha habit me përgjigjen Në zgjedhjet e fundit, kryetari i PD Lulzim Basha nuk kandidoi për deputet figura të rëndësishme politike demokrate.