999 rezultate për

penny

Magjia e arrave në shëndetin tonë, këto janë sëmundjet që luftojnë Një studim i ri tregon se përse duhet konsumuar çdo ditë arrat. Sipas një studimi në Penn State University në Pensilv
Kjo është berberja më e pazakontë (VIDEO) Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provoku
Skandali seksual shkakton dorëheqjen e drejtueses së OXFAM Skandali seksual që ka përfshirë organizatën e njohur të bamirësisë OXFAM ka bërë që një nga drejtueset më të rëndësishm
Do ti ngjajë Jessica Rabbit, shpenzon 2 vite për të ngushtuar belin (FOTO LAJM) Një grua e cila për vite me radhë ka qënë e fiksuar pas një personazhi të një filmi me kartona, nuk e ka menduar gjatë,