999 rezultate për

pengun

Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
Aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës: Pendohem shumë që nuk bëra fëmijë Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka treguar pengun e jetës. Kondi shprehet se
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
Capello zbulon pengun më të madh të karrierës Fabio Capello është një nga emrat më të mëdhenj të trajningut Italian, pasi në karrierën e tij ka arritur të drejtojë sk
Ndërroi jetë dje, Rajmonda Bulku zbulon pengun e Xhevdet Ferrit Kinematografia shqiptare humbi dje një nga emrat e saj më të shquar. Xhevdet Ferri ndërroi jetë në moshën 59 vjeçare,
Dalin pamjet e operacionit: Si e shpëtoi policia pengun në Tiranë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e operacionit të policisë së Tiranës gjatë paradites së sotme teksa shpëton nga pengmarrësit 23 vjeçarn
Shqiponjat superaksion në Farkë, liruan pengun maqedonas: Donin 25 mijë euro Një shtetas maqedonas, banues në Tiranë ka pretenduar se është marrë peng nga dy persona dhe i kërkonin një shumë prej 2
Një ndër më të mirët në botë momentalisht , Rummenigge zbulon pengun e markatos Karl-Heinz Rummenigge ka zbuluar një detaj merkato. Nëse Bayern Munchen do ia kishte dalë të arrinte akordin përfundimta
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
"Kisha frikë", Rozana rrëfen pengun më të madh që i mbeti nga xhaxhai, Françesk Rad (FOTO LAJM) E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ishte këngëtarja e njohur Rozana Radi. Ndër të tjera
Sonila Meço zbulon pengun e madh të jetës (FOTO LAJM) Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj. Në një foto të publikuar në rrjetet socia
E kishte ëndërr, Ledri Vula tregon pengun më të madh të jetës se tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej re
"Humba veten kur ike ti", Rozana Radi me pengun e mbetur: Ah sikur të kisha mundësi (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare është ndjerë mjaft e mërzitur. Në një status në rrjetet sociale Rozana Radi ka rikujtuar fjalët e t
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
Gentian Zenelaj rrëfen pengun e jetës: Vajza nga Elbasani Gentian Zenelaj është një prej aktorëve më të njohur të humorit dhe ndër personazhet më të komentuar nga publiku shqipta
Panucci tregon pengun e karrierës dhe flet për Ronaldon Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci ka folur për të kaluarën e tij, duke thënë se “ka bërë gabimin më të
Gëzim Kruja tregon pengun e jetës, Çani merr urgjentisht në telefon Metën Artisti i madh Gëzim Kruja mbrëmë në "Zonën e Lirë" të moderatorit Arian Çani ka rrëfyer pengun e madh. Për çudinë e
E doja vajzë, por linda djalë! Këngëtarja shqiptare rrëfen pengun Këngëtarja e muzikës popullore, Ermira Kola ka rrëfyer se lindja e djalit para 15 muajsh, i ka ndryshuar jetën dhe i ka
Partnerja kryesore në valle rrëfen pengun më të madh të Rexhep Çelikut Kanë nisur sot në orën 11:00 homazhet për mjeshtrin Rexhep Çekiku, i cili gjatë orëve të para të ditës së djeshme humbi