999 rezultate për

pengua

U pengua, punonjësja derdh kafen e nxehtë mbi foshnjën 8 muajshe Një ngjarje aspak e mirë ka dnodhur në një dyqan kafeje në Mc Donalds ku një fëmijë i vogël ka përfunduar me djegie të g
E kallëzoi penalisht, Rira ”i përvishet” Belbës: O Shukriu i Prrenjasit Miranda Rira i përgjigjet Nuri Belbës: Shukriu i Prrenjasit, lartmadhnia e tij Z.Nuredin Belba, pasi shqeu dyert e ba
TRONDITESE/ E penguan të bënte seks, nëna e pashpirt vret dy vajzat e mitura (FOTO LAJM) Një histori e trishtë dhe neveritëse është bërë publike së fundmi në mediat britanike. Një nënë 23 vjeçare është shpall
Kobra helmuese gjendet brenda freskueses (VIDEO) Një person nga India ka thënë se ai ka gjetur një kobët helmuese e cila po qëndronte në flladitësen e dhomës së tij të g
Penguan zgjedhjet, 2 të arrestuar në Tiranë dhe Durrës dhe një procedim penal në Mat Prokuroria e Përgjithshme bën me dije se në shkallë vendi rezulton se numri i përgjithshëm i çështjeve të regjistruara p
Thirrja e Bashës: Do bëjmë çdo gjë edhe "luftë" për të penguar zgjedhjet dhe fundosur Ramën Kryetari i Partisë Demokratike e ka cilësuar aventurë atë që kërkon të bëjë Rama në 30 qershor. Sipas Bashës, opozita do
Babai trim përleshet me policët për të mbrojtur djalin Përmes raportit 24 orësh Policia ka bërë të ditur se dje në Prizren është arrestuar një burrë, pasi ka penguar policët g
Zvërlevski dhe gjykatësit e afërt me VMRO-në kanë penguar Specialen? Duhej të kalojnë dy vite të plota që të dalë në shesh se ish shefi i Sektorit për vepra të dënueshme pranë Gjykatës Supr
Policia e Kosovës: Shtatë deputetët i kemi në qendrën e paraburgimit Policia e Kosovës, ka dhënë detaje për arrestimin e deputetëve të Vetëvendosjes, të cilët dje kanë hedhur gaz lotsjellës
Delawie: U ktheva në Kuvend, jam i zhgënjyer Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie është kthyer sërish në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Tha se është i zhgë
Penguan policët në detyrë, arrestohen tre veta Zyrtarët policor i janë përgjigjur një raportimi se në një kafiteri në rrugën “Dëshmorët e kombit” në Prishtinë, ka pers
Hoxha për korrupsionin e rrugëve: Nisi para tre vitesh, prokurorja u pengua nga eprori I ftuar në Opinion, gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se përsa i përket akuzave kundër ish-drejtorëve të Autoritetit Rru
Maksimoviq: Ivanovic i ka penguar edhe ekstremistët shqiptare Nenad Maksimoviq nga Qendra për Paqe dhe Tolerancë në emisionin “Interaktiv” të KTV-së, ka thënë se vrasja e liderit të
Arrestohet serbi që fyente shqiptarët në Fushë-Kosovë Një rrugën “28 Nëntori”, në Fushë Kosovë, dje është arrestuar një serb. Siç raporton sot policia, ai është arrestuar
13 shoferë nën hetim, penguan pasagjerët dhe qëlluan me sende furgonët 13 shoferë në Dibër janë vënë nën hetim për shkak se gjatë protestës së tyre kanë penguar pasagjerët dhe kanë qëlluar me
Aksidentohen në Prishtinë por i pret një suprizë e pakëndshme Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në lagjen e Spitalit të Komunës së Prishtinës pasi këta të fund
Ademi: Duhet strategji për të penguar keqpërdorimin e diasporës në zgjedhje Qeveria është e obliguar që të përpilojë një strategji kombëtare për bashkëpunim me diasporën, me qëllim që të parandalo
Vajzave me shami iu pengua arsimimi, reagon komisioni kundër diskriminimit Komisioni për Mbrojtje nga Diskriminimi ka reaguar pas ndalimit të dy nxënëseve me shami që të hynin në një shkollë fill
Rashica ishte shumë pranë kalimit tek Napoli, por pashaportat e penguan Milot Rashica është kthyer përsëri në vëmendjen e klubeve më të mëdha europiane pas paraqitjeve të fundit me Vitesen. Me
Mandija i përgjigjet Ramës: Ministrat teknikë u penguan në punën e tyre zv.Kryeministrja teknike Ledina Mandija i është përgjigjur kryeministrit Rama i cili e konsideronte të njëanshëm dhe jo