999 rezultate për

pengohet

Beyonce desh u rrëzua në skenë, por bëri reagimin epik (VIDEO) Gjatë një koncerti në Nashville këtë të enjte, më 23 gusht, Beyonce na e provoi sërish që vështirë se mbretëresha të rrë
Ishte penallti kjo ku Lewandowski u rrëzua nga Ramos ? (VIDEO) Bayern Munich ka pretenduar për një penallti në sfidën që po zhvillohet në "Santiago Bernabeu" ndaj Real Madrid. Në m
Deputetja e PD pengohet në shkallët e Kuvendit: Uuu qyqja për pak ra (VIDEO) Pas fjalës së kreut të PD-së, Lulzim Basha, opozita braktisi sallën e Kuvendit. Ndërkohë që Berisha regjistronte liv
Theresa May pengohet gjatë fjalimit nga një protestues (VIDEO) Kryeministrja britanike, Theresa May, u pengua nga një aktivist gjatë fjalimit të saj, ndërkohë që premtonte që "do të r
Del videoja, ja reagimi i Lindës dhe Veliajt kur Rama pengohet të trotuari (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është penguar ne një nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, një dite me pare.
Bashës i ndodh një incident në Kavajë, pengohet te bordura dhe...(VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ndodhte në Kavajë, ku po vijon turin e tij elektoral. Tubimi i tij në këtë q
Kaos dhe skandal në Kukës, Latifi pengohet nga Shameti dhe Jorgji nuk jep penallti (VIDEO) Kaos dhe skandal në Kukës, Latifi pengohet në zonë nga Shameti dhe Jorgji nuk jep penallti, biles nxjerr të verdhë për s
Ali Ahmeti pengohet për të hyrë në Kumanovë, reagon BDI Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti është ndaluar nga një grup personash, teksa ishte nisur për një takim me qytetarët e Kumano
PS e PD përplasen për serverat Deputeti socialist Ervin Bushati, ka hedhur akuza mbi opozitën se nuk është e interesuar t’i shkojë deri në fund Reformë
Pendohet Vucic, pengohet nga ardhja e Thacit në Elbasan Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vucic ende nuk ka vendosur nëse do të shkojë në Elbasan për ta ndjekur ndeshjen Shqipë
Papa pengohet gjatë hipjes në avion (FOTO) Papa Françesku ka përmbyllur vizitën e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjithçka ndodhi nga vizita e tij në SH
Avokati i Prengës pengohet për ta takuar në polici Avokati i deputetit Prenga nuk është lejuar që të takohet me klientin e tij. Ai e ka cilësuar si një shkelje flagrante a
Kryetari i PPD-së pengohet të futet në Gushincë (VIDEO) Kryesia e PPD-së, e udhëhequr nga kryetari i saj Nexhat Bexheti dhe nënkryetari Hajredin Kaza, donin të vizitonin sot f
Pengohet mbajtja e shamisë në shkolla Në Kosove, nxënësit që kanë shami kanë patur probleme, për shkak se nuk janë lejuar të vazhdojnë mësimet pa e hequr atë.
Presione në diasporë, pengohet votimi i shqiptarëve Shqiptarët në të gjitha shtetet e Evropës dhe vendet e tjera në diasporë për herë të parë në mënyrë masive po i përgjigj
Mijallkov nuk paraqitet në gjyq, pengohet nga mjegulla Sot është mbajtur seanca e fundit para vendimit për padinë e Mijallkov ndaj javores "Fokus". Lidhur me çështjen e ja
Takimi me homologun grek, Tahiri: Të mos pengohet lëvizja e shqiptarëve Ministri i Brendshem i kabinetit Rama, Saimir Tahiri zhvilloi sot një takim me ministrin grek per Rendin Publik dhe Mbr
Pengohet ndërtimi i një kishe në Strugë Fshati Oktisi i Strugës është përfshirë nga një situatë e tensionuar pasi banorët myslimane nuk kanë lejuar vendosjen e
Biznesi po pengohet nga burokracitë Ambientin e të bërit biznes po e pengon burokracia nga agjenci të ndryshme qeveritare. Kështu shprehet në një intervistë
Ekipi i KTV-së pengohet të raportojë për zgjedhjet në Maqedoni Maqedonia ka votuar dje për zgjedhjet komunale dhe sipas raportimeve të fundit, në orën 19 janë mbyllur të gjitha qendra