999 rezultate për

pengmarrjen

Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Vrasja e Prengës, fotot e 6 anëtarëve të grupit Doçi dhe rolet për pengmarrjen Personat që shihni në këto foto janë pjesëtarë të fisit Docaj dhe të afërm apo lidhje miqësore të tyre, te dyshuar për r
Flet kryetari i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve: Pse u përfshi djali im nga Anglia në pengmarrjen e Prengës Nikolle Shullani, kryetar i Shoqatës së Misionareve të Paqes dhe Pajtimit të Gjaqeve në Shqiperi flet për mediat dhe sqa
Dalin pamjet: Kështu bëhet luftë në burgun e Ekuadorit ku rri Gramoz Rexhepi (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha publikoi sot në Abc News intervistën me Gramoz (Dritan) Rexhepin në lidhje me pengmarrjen e Jan Pre
Kush është "koka" që organizoi pengmarrjen e Prengës, kërkohet në Itali Skuadrat e policisë vijojnë kërkimet në rrethinat e Shijakut, për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rr
"Koka" e rrjetit, kush është shqiptari që urdhëroi nga burgu i Ekuadorit tre bandat për rrëmbimin e Prengës Përvec zgjerimit të hartës së trupi për gjetjen e trupit të Jan Prengës, burime policore kanë njoftuar se janë zbuluar n
"Kokat" e trafikut nga Ekuadori në Shqipëri, kush janë personat që urdhëruan pengmarrjen e Prengës Pengmarrja e Jak Prengës ka shkaktuar shumë zhurmë në media. Rrëmbimi dhe vrasja e tij ishte makabre dhe arsyet e krimit
Super operacioni i RENEA, kapen dy persona për pengmarrjen e bujshme në Kamëz Kanë dalë detajet e para të super operacionit të RENEA-s gjatë mëngjesit të sotëm në Shijak. Burime bëjnë me dije për
"Bisha" luksoze gjendet e shkrumbuar, dyshohet se ka lidhje me pengmarrjen në Kamëz Një mjet tip "Range Over" është gjetur i shkrumbuar në Shkallnur të Durrësit. Mësohet se mjeti është gjetur në datën
Inskenoi pengmarrjen për azil, arrestohet i riu nga Ferizaj Hetuesit e sektorit të hetimeve rajonale në Ferizaj, kanë arrestuar të dyshuarin V.F. (m/sh/k 28 vjeç) me dyshimin e baz
Denoncimi/ Zhduken dajë e nip në Shkodër! Policia bashkëpunëtore në pengmarrje Zhdukja e dy personave, dajë dhe nip, në Shkodër u mbajt e fshehtë nga Policia e Shtetit, dhe u bë publike vetëm pas den
Inskenoi pengmarrjen e tij, babai i dy fëmijëve përfundon në polici Policia ka nisur procedimin penal ndaj një 41-vjeçari pasi kishte kishte bërë një kallëzim të rremë për pengmarrje.
Merret peng një bankë në Gjermani, policia arreston dy të dyshuar (VIDEO) Një person i armatosur ka sulmuar një bankë në qytetin Duisburg të Gjermanisë mëngjesin e sotëm, dhe po mban peng disa p
Dy në pranga dhe një në kërkim për pengmarrjen në Tiranë Në sajë të punës së organizuar nga ana e Sektorit të Krimeve dhe Patrullës “Shqiponja”, kanë bërë të mundur kapjen e dy
Ekstradohet në Gjermani 26 vjeçarja e marr peng në Shqipëri Një 26 vjeçare gjermane e cila u mor peng në Shqipëri, është ekstraduar në atdhe për mashtrim. Dy muaj pasi vuri në alar