999 rezultate për

pengesa

Hearn me dyshime: Joshua – Fury, mund të ndodhë në maj por ka disa pengesa Anthony Joshua dhe Tyson Fury duan të luftojnë në Britaninë e Madhe, por ka çështje të mëdha logjistike, thotë Eddie Hea
Bullgaria nuk e njeh Gjuhën Maqedonase! Zaev nuk pret pengesa për nisjen e bisedimeve (VIDEO) Në Ditën e Mësuesit, ministrja e Arsimit, Milla Carovska rikujtoi profesoreshën e saj të gjuhës, të cilën e quajti heroi
Si mund të bashkohen Shqipëria dhe Kosova? Thaçi tregon ku qëndon pengesa Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për emisionin “Opinion” në Tv Klan ka folur për idenë e bashkimit
Strategjia si të ktheni ëndrrat në realitet Psikologët kanë gjetur një zakon të vetëm që realizon shumicën e qëllimeve dhe mënyrën për t’i korrigjuar ato. Sa shp
Astrologe Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut: Luftoni barrierat! Dashi Hene e re ne Gaforre per ju tenton tju veje ne nje pozite te veshtire ne lidhje me kerkesat ne lidhje me te ardhm
Rama jep njoftimin e rëndësishëm për Kosovën: Nuk ka më pengesa! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj pergjigjes se shtetit serb, ndaj thirrjes së tij për të hequr bllokimin ndaj kamio
Isa Mustafa kërkon me urgjencë heqjen e taksës Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka kërkuar që menjëherë të hiqet taksa 100 për qind për mallrat q
Po zhvlillon sezon fantastik, Tare: Lazio ime, e pjekur dhe në gjendje t’i tejkalojë pengesat Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka thënë se skuadra romake është ekip i pjetur tani dhe në gjendje t’i kapërcejë p
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO) Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa Asnjë cent të hyra nuk ka pranuar K
Meta e thotë hapur: Kush janë dy fajtorët e krizës politike në Shqipëri Presidenti Ilir Meta i ftuar në "Opinion" ka dhënë detaje të zgjeruara në lidhje me krizën politike në vend. Meta th
Merkel "i pret krahët" Ballkanit: Jeni fqinjët tanë europianë, por rruga ka ende pengesa Që në fillim të fjalës së saj për Konferencën e Ballkanit Perëndimor që zhvillohet në Poznan, më 4 Korrik, kancelarja gj
KFOR-i: Mos u çudisni nëse shihni pengesa në rrugë Përmes një njoftimi për media KFOR ka bërë të ditur së sot në Rajonin e Komunës së Prizrenit, përkatësisht në afërsi të
Maqedonia i trembet pengesave greke në proceset integruese Drejtuesit e institucioneve të Maqedonisë së Veriut thonë se insistimi i tyre për marrjen sa më shpejt të datës për fill
Basha reagon pas protestës: Pengesa është kryeministri i Avdylajve Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar sot për herë të parë lidhur me anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit
Pse BE-ja nuk i merr seriozisht pengesat ndaj kosovarëve në kufirin serb? Përderisa të shtunën u ndaluan nga autoritetet serbe këshilltari në zyrën e kryeministrit Ramush Haradinaj, Srdjan Jovan
Formacionet zyrtare: Milani për të mbajtur zonën Champions, Parma pengesa e radhës (FOTO LAJM) Milani lufton këtë sezon për Champions League dhe ndoshta ky është viti i duhur për ta. Kuqezinjtë mbajnë vendin e 4
Juventus kërkon të mbyllë sa më shpejtë çështjen titull, Fiorentina pengesa e radhës Juventusi ka rastin për të hedhur pas krahëve zhgënjimin e eliminimit nga Championsi, teksa do të masë forcat në Torino
HOROSKOPI/ Një ditë plot nervozizëm, kjo e martë vjen plot me pengesa Ky është horoskopi për ditën e martë, 5 shkurt 2019. Dashi Parashikohet një ditë mjaft komplekse. Venusi do ju bëj
HOROSKOPI/ Në dashuri do të keni pengesa, besojini partnerit Ky është horoskopi për ditën e diel, 23 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Qetësi dhe moment i rëndësishëm në sferën sent
Vuçiq: Kosova, pengesa më e madhe për Serbinë në rrugën drejt BE-së Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha sot se ruajtja e paqes, stabilitetit dhe sigurisë për serbët në Kosovë do të