999 rezultate për

peng

Casillas zbulon pengun e vetëm 5 vite pas largimit nga Real Madridi Casillas do të mbetet gjithmonë një ikonë e skuadrës së Real Madrid, ashtu sikur e kombëtares së Spanjës. Portieri sp
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
Aktorja e njohur rrëfen pengun e jetës: Pendohem shumë që nuk bëra fëmijë Aktorja e dashur për publikun Marjana Kondi gjatë një interviste televizive ka treguar pengun e jetës. Kondi shprehet se
Budina: Nëse nuk ka reagim nga drejtësia do ta pengojmë me forcë projektin Regjizori Robert Budina, nga foltorja e protestës për shembjen e Teatrit, u shpreh drejtësia të zbardhë krimin e terrori
Shtanget Serie A, klubet mbeten peng të Qeverisë Federata Italiane e Futbollit ka lajmëruar se Serie A do të jetë pezull deri më 14 qershor. Klubet e Serie A kanë rinisu
Mori peng dy vëllezërit në Dukagjin, kapet i shumëkërkuari Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë. Në pranga ka rënë shtetasi Françesk Vala 26 vjeç nd
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
Akuzoi burrin për dhunë, ai mban peng djalin e vogël dhe zhduket Në nëntor 2018 “Stop” ishte në Rrëshen, në spitalin rajonal, ku takoi Lindita Borakun, e dhunuar nga bashkëshorti. Ajo t
Gati për fëmijën e dytë me avokatin maqedonas, por çfarë po e pengon Adelina Tahirin (VIDEO) Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli n
Nuk është çështje fati, çfarë po ju pengon të bëheni të pasur (FOTO LAJM) Njerëzit e pasur kanë diçka të përbashkët. Megjithatë, ndonjëherë edhe ata që bëhen me fat dhe ata që punojnë shumë bëjn
Rrëfimi në karantinë i Kejvina Kthellës, kush është reperi që po e mban ''peng'' në SHBA (FOTO LAJM) Prej gati dy muajsh, ish-velina e “Xing”-ut, Kejvina Kthella, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pak javë më pa
Shpërthen revolta në një burg në Brazil, merren peng 7 gardianë "Shpërthimi" i koronavirusit ka sjellë revolta në burgun në Manaus të Brazilit, një qytet në thellësi të Amazonës. Si
Bundesliga kalon edhe një pengesë në rrugën drejt vazhdimit Futbolli gjerman ka bërë edhe një hap të rëndësishëm drejt rifillimit të Bundesligës muajin e ardhshëm, pasi Ministria e
Këshilltarja e Kurtit-Pacollit: S' po të pengojmë të vish në Kosovë, por respekto rregullat Këshilltarja e kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, Furtuna Sheremeti ka reaguar pas deklaratave të liderit të AKR-së,
I kërkohet të qëndrojë në karantinë, revoltohet Pacolli: Qeveria që kam votuar po më pengon Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka reaguar ashpër pas paralajmërimeve se ai duhet të qëndrojë 14 ditë
Capello zbulon pengun më të madh të karrierës Fabio Capello është një nga emrat më të mëdhenj të trajningut Italian, pasi në karrierën e tij ka arritur të drejtojë sk
5 zakonet e çuditshme që ju pengojnë të humbisni peshë Pranvera është momenti ideal për të hequr kilogramët e tepërt që keni fituar gjatë dimrit. Edhe pse shumë njerëz kanë fi
Politikanët kujtohen për Ljarjan pas vdekjes: Peng që nuk e përcjellim siç e meritonte Politikanë të shumtë kanë shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta e aktorit dhe regjisorit të madh, Rikard Ljarja.
Ndryshimi i orarit të lëvizjes, si do qarkullojnë makinat private Policia e shtetit ka nisur kontrollet e rreptë në rrugë, pasi vendimit të nxjerrë që ata që kanë automjetet private mund
Më romantik se asnjëherë, Juli uron bashkëshorten: Nuk ka pandemi që na pengon (FOTO LAJM) Aktori që gjithmonë na bën të qeshim me humorin e tij, Jul Deda sot ka treguar anën romantike. Bashkëshortja e Julit, Ar