999 rezultate për

penduar

E gjuajti Ramën me të dyja çizmet, Kryemadhi aspak e penduar në Byro Ka nisur mbledhja e Byrosë së Kuvendit ku pritet të merret vendimi për përjashtimin e 7 deputëtëve të opozitës pasi akuz
Legjenda bavareze: Jam penduar që nuk u transferova tek Manchester United Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Munich, Oliver Khan, thotë se është penduar pse nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për
Rrëfimi i të penduarit: Si shqiptarët nga Maqedonia eliminuan bosin e mafies kalabreze Një klan mafioz kalabrez në Vibo Valentia ka përdorur vrasës shqiptarë për të eliminuar 1 figurë të rëndësishme të një k
Zhgënjehet shpejt deputeti i PD: Jam penduar që i jam futur politikës Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Me një karrirë të s
Kjo është jeta në burgun e Lipjanit Në Qendrën Korrektuese në Lipjan vuajnë dënimin 70 persona, 40 gra dhe 30 persona të moshës jomadhore. Ata janë dënuar p
9 aborte, aktorja e njohur tregon sa shumë është penduar Aktorja e famshme Gabrielle Union ka treguar se ajo po kalon një sfidë shumë të vështirë tashmë. 44-vjeçarja ka zbul
Viola Spiro për lidhjen me Arjonin: Nuk jemi miq, por tatuazhin për të e kam ende (VIDEO) Kohët e fundit Viola Spiro ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj por edhe zhvendosjes në një tjetër
Flet kultivuesi i penduar i kanabisit: Si i ruanim për 2 mijë lekë arat Hetimi dhe gjykimi i personave të akuzuar për një parcelë kanabisi me 6 mijë rrënjë drogë në zonën e Dajtit ka nxjerrë n
Arrest me burg për djalin vrasës: Nëna nuk ma fal Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot masën e sigurisë, “arrest me burg” ndaj 21-vjeçarit Mirald Metallari, i cili
Gjylameti: Jemi penduar për ministrat teknikë Emërimi i ministrave teknikë ka hapur debat në studion e Dritare me Rudinën në Vizion Plus, mes dy kandidatetve për depu
"Jam penduar që zgjodha Barcelonën para Real Madridit" Neymar nuk është më i kënaqur te Barcelona. Madje, ylli brazilian është penduar që ka zgjedhur klubin katalunas, para
Pushohet nga puna polici që shpëtoi Ziadin Selën Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu, ka pezulluar nga puna Abdylfetah Alimin, policin që shpëtoi deputetin Ziadin
Vrau me levë nënën e dy fëmijëve, ja kush është vjehrri nga Kurbini (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë me parë 75-vjeçari Ndoc Tota vrau me levë nusen e djalit të tij për shkak se ishte i pakënaqur pasi ajo n
Papa Françesku puth këmbët e të burgosurit të penduar shqiptar Papa Françesku lau sot këmbët e të burgosurve të penduar të mafias gjatë një meshë në burgun e tyre. Tre gra dhe një
Gjobvënia në Shkodër, dëshmia e “të penduarit”: Ata që nuk paguanin… Vetëm pak javë më parë policia e Shkodrës arrestoi 9 shtetas për akuzën “Gjobëvënie”. Burime nga prokuroria bëjmë m
George Bush nuk është penduar për ndërhyrjen në Irak dhe Afganistan Ish-Presidenti amerikan George W. Bush është shprehur se nuk është penduar për dhënien e urdhrit për ndërhyrje në Irak d
Flet i “penduari” i Rinasit: I informova, 300 mijë eurot shpërblim i harxhova në kazino Megjithëse janë vjedhur rreth 7 milionë euro në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar –Rinas, policia ka arritur
I penduari nxjerr sekretet pas sherrit për paratë, si zbuloi “bandën e Rinasit” Autorët e grabitjes së rreth 7 milionë eurove në rrugën Tiranë-Rinas, në zonën e Qafë-Kasharit, kanë pasur kontradikta m
Grabitja në Rinas, i penduari "tradhton" shokët: Ja sa fitova “I penduari” i prokurorisë, Admir Çerpja, ka dhënë detaje të reja për Krimet e Rënda në lidhje me grabitjet me armë të r
Higuain: Nuk penduar aspak që zgjodha Juventusin Gonzalo Higuain po kalon një tjetër sezon fantastik, por tashmë me fanellën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas po shënon