999 rezultate për

penduar

Shpërthen Trejsi: Shkoni lani gojën (FOTO LAJM) Ajo tashmë është kthyer në një fenomen në median roze dhe në rrjete sociale. Për një pjesë të madhe të publikut ajo
Nuk është penduar, flet avokati i financierit të Habilajve Nazer Seiti, i njohur ndryshe si financier i Habilajve nuk është penduar. Kështu ka deklaruar avokati i tij, vetëm p
Drini Zeqo, rrëfen pendimin pasi i dha fund lidhjes së dashurisë Drini Zeqo, gazetari dhe moderatori i “Tv Klan” i ftuar këtë javë në emisionin “Thumb”, në “ABC News”, përballë Fatmës d
Drini Zeqo flet si asnjëherë: Jam penduar që u ndava nga e dashura Ai është një nga moderatorët dhe folësit e lajmeve më të pëlqyer në Shqipëri vecanërisht nga vajzat. Drini Zeqo është
Habit Edi Rama, a është penduar ai që e votoi Metën president? A është penduar Edi Rama që e bëri Metën President? Rama thotë se nuk është pishman për mbështetjen që i dha Ilir Met
Allegri acarohet me prezencën e Ramosit: "Po ty kush ta dha të drejtën të vish këtu" Real Madrid dhe Juventus u çmendën në fund të takimit teksa nuk merrej vesh kush po fliste dhe kush e kishte gabim në at
Atentati ndaj Artan Cukut, Mikel Shallari bëhet i penduar I dyshuari si atentator i Artan Cukut, Mikel Shallari merr statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Shallari aktua
Befason gruaja e Vardyt: Jam penduar që kam zmadhuar gjoksin (FOTO LAJM) Rebekah Vardy, gruaja e sulmuesit të Anglisë dhe Leicester Cityt, Jamie Vardy, në një intervistë ka folur për zmadhimin
Aksidentoi nënë e bijë, shqiptari i penduar dorëzohet në polici Një shqiptar në Itali shkaktoi një aksident ku humbi jetën një zonjë 73 vjeçe dhe mbeti e plagosur vajza e saj 45 vjeçar
Neymar, i penduar që iku nga Barcelona: Telefonon Messin pas humbjes ndaj Realit Real Madrid mundi 3-1 PSG-në e Neymarit në ndeshjen e fundit eleminatore për Champions League, gjë të cilën ky i fundit
Flet arbitri i ndeshjes së 2009-të midis Chelseat - Barcelonës: Jam penduar shumë Arbitri Tom Henning Ovrebo që u bë i famshëm nga ndeshja Chelsea dhe Barcelonës më 6 maj të vitit 2009, ku dhuroi një ng
Arsenal nuk e mbajti se ishte topolak, por tani është penduar keq për Harry Kane Harry Kane sot është një prej sulmuesve më të mirë në qarkullim dhe klubet kryesore evropiane janë vënë në konkurrim për
Vihet drejtësi ndaj kirurgut që turpëroi profesionin Është suspenduar kirurgu Enver Fekaj, i cili nuk pranoi ta operojë 19-vjeçarin Hysen Ibrahimaj në QKUK, ashtu siç e kish
Moderatorja shqiptare e penduar, i kërkon falje vajzës që s'e ka dashur Për të gjithë tashmë është bërë e njohur e qeshura bombastike që shoqëron mëngjeset, pikërisht ajo e Dajana Shabanit.
Gënjeu hapur para mijërave njerëzve, kush është "socialisti" i penduar Gjatë protestës se sotme të opozitës së bashkuar foli edhe një ish-socialist i cili tashmë është pozicionuar krah opozit
Berisha zbulon arsyen: Pse u ekstradua me urgjencë "financieri" i Habilajve Pas ekstradimit të "financierit" të Habilajve, kanë nisur akuzat dhe pikëpyetjet e madhe në lidhje me këtë çështje të nx
I penduari për terrorizëm përsëri përfundon në burg Albert Berisha, i cili u bë i njohur në opinion pasi ishte penduar që kishte shkuar për dy javë në Siri dhe pas apelit d
Qëlloi me breshëri 14 vjeçaren që dashuronte, i riu: S’e dija që ishim kushërinj Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në Divjakë, ku një 22-vjeçar qëlloi me armë nda
Ivanoviç ishte penduar që i dëboi shqiptarët nga veriu i Mitrovicës Naim Rashiti drejtor i Grupit Ballkanik për Politika, ka bërë një biografi të shkurtër të Oliver Ivanovic’it, politikan
Lojtarët e ftuar për ndeshjen ndaj Celtas, plot mungesa për Zidane Zinedine Zidane ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen e sontme ndaj Celta Vigos me fillim nga ora 20:45 në stadi