999 rezultate për

pendarovski

VMRO-DPMNE: Pendarovski u zgjodh para vendimit të organeve të LSDM VMRO-DPMNE ka ironizuar mënyrën e zhvillimit të Kongresit të LSDM-së ku pritet të konfirmohet vendimi për Stevo Pendarov
Pendarovski pranon të jetë kandidat i LSDM-së për President Profesori dhe analisti Stevo Pendarovski, ka pranuar se është kandidat i LSDM-së për President të Maqedonisë. Ai në
Kerim, Stavreski, Pendarovski, Kostovski kandidatët për president? Duket se kanë pësuar rënie emrat e pretendetëve për postin e presindentit për zgjedhjet e ardhshme. Sipas profesorit Jov