999 rezultate për

penalltia

Man United kalon sërish në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar sërish në avantazh 2-1 ndaj Aston Villës. Bruno Fernandes realizoi nga pika e bardhë, pas
Nuk kishte ndodhur më parë, sapo goditet penalltia fiken dritat në stadium (VIDEO) Befasia e madhe ka ndodhur në Maltë. Në ndeshjen mes St. Andreës dhe Marsa, stadiumit i ikën dritat në momentin më ku
Portieri më idiot ndodhet në Rusi, e lë portën hapur te penalltia me një shpikje nga video-lojërat (VIDEO) Një lëvizje tërësisht e pazakontë ka ardhur nga portieri Ivan Lomaev në Rusi. Teksa ishte duke u zhvilluar ndeshja m
Penalltia më e pabesueshme, leksion si të realizosh 100% (VIDEO) Nuk ka portier që di të presë mirë, por është gjithmonë një penallti e gjuajtur jo mirë! Të paktën, kështu thonë… I k
Berisha fantastik, bllokon bomberin me eksperiencë te penalltia Fitore me shumë vlera dhe peshë te SPAL i Etrit Berishës. Portieri i Shqipërisë komentoi ndeshjen në fushën e Reggin
Tre herë përsëritet penalltia nga gjyqtari, por goli i shumëpritur nuk vjen (VIDEO) Një rast tërësisht komik erdhi nga Rumania me ekipin Petrolul. Në derbin e zhvilluar kundër Rapid Bukuresht, ndërsa p
Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi
Eksperti i gjyqtarëve: Penalltia e Real Madridit ishte korrekte Real Madridit iu dha një penallti në startin e gjysmës së dytë të ndeshjes së tyre të së dielës në mbrëmje kundër Real S
Tjetër arritje për Messin në La Liga, Ronaldo ende i paarritshëm Lionel Messi arriti që të shënonte mbrëmë nga penalltia në fitoren 2-0 të Barcelonës ndaj Leganes në ndeshjen e vlefshme
Humbi penalltinë në ndeshjen e fundit, këto janë fjalët e trajnerit për Rashicën Sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica dështoi të shënon gol nga penalltia në ndeshjen kundër Paderbornit, kurse trajneri i W
Super Muriqi, vjen nga stoli shënon dhe ndihmon Fenerbahcen në fitoren me përmbysje të rezultatit (VIDEO) Ndeshja e parë pas rikthimit të futbollit nuk nisi mirë për Fenerbahcen, që mbeti me një lojtar më pak në fushë, kur Tuf
Penalltia klasike që iu mohua Juventusit sonte (VIDEO) Juventusi dhuroi suprizën më të këndshme deri tani në Ligën e Kampioneve. Bardhezinjtë u mposhtën 1:0 nga Lyon në nde
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia
Ka hyrë VAR-i në Superligë? Penalltia anulohet pas pamjeve në telefon Sa duket VAR-i ka hyrë në fuqi në vendin tonë para afatit të caktuar nga FSHF-ja që është viti, 2021-2022. Kanë qenë
Shpërthen presidenti i Fiorentinës, akuzon rëndë Juven Presidenti i Fiorentinës Rocco Commisso ka akuzuar rëndë Juven menjëhërë pas humbjes 3-0 që pësoj ekipi i tij. Sipas
Gabimet e shumta nga penalltia, Guardiola: Portieri Ederson di t’i gjuajë penalltitë më së miri te Man City Trajneri Pep Guardiola e pranon se gabimet e vazhdueshme të lojtarëve të Manchester Cityt nga pika e penalltisë do ta de
Penalltia e CR7 në minutën e 90+5 po shkakton shumë polemika në Seria A Java e 11-të e Serie A do të mbahet mend si nga javët më me shumë polemika për vendimet e arbitrave dhe përdorimin e VAR
Liverpool rihap ndeshjen përballë Arsenal (VIDEO) Liverpooli e ka ngushtuar epërsinë e Arsenalit, në ndeshjen e 1/8 së finales në ELF Cup që po zhvillohet momentalisht në
Penalltia e Ronaldos i jep fitoren Juvetusit përballë Veronas (VIDEO) Goli i shënuar nga pika e penalltisë nga Cristiano Ronaldo i dha fitoren Juventusit pas dy barazimeve. Bardhezinjtë arri
Klopp ankohet për penalltinë që iu dha Napolit (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, u duk i zhgënjyer nga penalltia që ekipit të tij iu dha në disfavor, në humbjen 2-