penallti

Mungon Messi, lojtarët e Argjentinës 'kacafyten' për penalltinë (VIDEO) Një situatë jo e mirë ka ndodhur sot gjatë ndeshjes miqësore, Argjentinë – Ekuador. Pas një penalltie të dhënë në fav
Moldavi-Shqipëri, do ta gjykojë arbitri që i dha penallti Liverpoolit Kristofer Kavang do të jetë gjyqtari që do të vendosë drejtësi në sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë që të do të zhvill
Shpërthen 'San Siro', Interi barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në minuten e 17'. Një penallti e fituar u kthye në gol n
Milanit i mjaftojnë 7 minuta për të përmbysur rezultatin (VIDEO) Milani duket e papërmbajtshëm në këtë pjesë të dytë. Pas golit të Hernandez, Leao arriti të fitonte një penallti e ci
Momenti i dyshimtë në "Camp Nou", Interi pretendon për penallti (VIDEO) Barcelona arriti që të fitonte me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj Interit. Ishin "zikaltërit" që kaluan të parët në avan
Penalltia e Ronaldos i jep fitoren Juvetusit përballë Veronas (VIDEO) Goli i shënuar nga pika e penalltisë nga Cristiano Ronaldo i dha fitoren Juventusit pas dy barazimeve. Bardhezinjtë arri
SKANDAL/ Shpullë gjyqtarit, mbrapa jepet direkt penallti (VIDEO) Një skandal i vërtetë ka ndodhur në ndeshjen ndërmjet Kastriotit dhe Egnatia në javën e parë të Kategorisë së Parë. N
Klopp ankohet për penalltinë që iu dha Napolit (VIDEO) Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, u duk i zhgënjyer nga penalltia që ekipit të tij iu dha në disfavor, në humbjen 2-
Dortmund fiton penallti, e pabesueshme çfarë bën Reus përballë Ter Stegen (VIDEO) Dortmundi humbi rastin e artë për të kaluar në avantazh përballë Barcelonës. Në minutën e 57’ ishte Marco Reus i cili
Bylis-Kukësi, vendasit barazojnë rezultatin (VIDEO) Emocione po dhuron sfida ndërmjet Bylisit dhe Kukësit. Skuadra vendase ka barazuar rezultatin 1-1 me anë të një penallti
Kjo nuk u pa në TV, e zbulojnë mediat britanike (VIDEO) Një moment interesant ka ndodhur gjatë rastit të penalltisë të Harry Kane. Kane e ka humbur penalltinë, pasi Aro Muri
Nuk kishte ndodhur kurrë: Shikoni pritjen spektakolare të penalltisë së Kane nga Muric Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
KOSOVA NUK LESHON/ Muriqi i pret penalltinë Kane-t, ai nuk u beson syve (VIDEO) Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatj
Griezmann tregon arsyen e çuditshme të humbjes së penalltisë ndaj Shqipërisë Antoine Griezmann e ka gjetur shkakun se përse gaboi 11-metërshin ndaj Shqipërisë, me topin që u stampua në traversë pas
Humbi penalltinë ndaj Shqipërisë, Griezmann fajëson bashkëshorten Antoine Griezmann ka premtuar se do të punojë më shumë në gjuajtjen e penaltive duke fajësuar me shaka bashkëshorten e t
Shqipëria pëson "poker", Franca turpërohet me organizimin (VIDEO) Franca ka fituar me rezultatin e thellë 4-1 ndaj Shqipërisë, duke marrë vendin e parë në grupin H, me 12 pikë, po aq sa
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
Gol, penallti dhe kartonë të kuq, kampionët ndëshkohen që në start nga Kukësi (VIDEO) Kategoria Superiore ngriti siparin e sezonit të ri 2019-2020, me një ndeshje spektakolare që pa përballë njëra-tjetrës n
Çfarë të duket vetja? Legjenda e Manchester United bën për "një lek" Pogba-n Gary Neville, legjenda e Manchester United, nuk ka ngurruar të komentojë penalltinë e humbur nga Pogba dhe ta quajë arro
E turpshme ajo që ndodhi me Pogba-n pas humbjes së penalltisë Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, është bërë futbollisti i tretë brenda javës që është abuzuar në baza racor