999 rezultate për

penalisht

Vëllai i Admir Muratajt kallëzon penalisht prokurorin e SPAK-ut dhe ngre dy pyetje Kanë kaluar pothuajse dy vite nga grabitja e Rinasit, ku ka mbetur i vrarë Admir Murataj teksa vëllai i tij Can Murataj
U proceduan penalisht, vajzat e të ndjerit Rifat Lato kërkojnë dosjen e plotë Pas procedimit nga policia, dy vajzat e të ndjerit Rifat Lato kanë folur sërish për media dhe kanë treguar detaje se çf
Denoncuan mjeken se nuk i shërbeu babait, procedohen penalisht dy motrat Lalo Policia e Tiranës ka proceduar penalisht dy motrat Lalo, të cilat ditën e djeshme kanë denoncuar se mjekët e Infektivit
Çanta e dorës plot me Euro, 46 vjeçarja e pëson keq në Kakavijë Një 46 vjeçare është proceduar penalisht pasi nuk ka deklaruar paratë që kishte me vete në Kakavijë. Burimet zyrtare
Aksidente masive në aksin Lezhë-Milot, Krimi Ekonomik procedon penalisht firmën Për shkak të motit të keq problem përbën aksi Lezhë-Laç dhe Lezhë-Balldre pjesë e superstradës Lezhë-Shkodër. Segment
U përplasën me sende të forta para derbit kryeqytetas, arrestohen 2 persona U konfliktuan fizikisht me njëri-tjetrin, duke përdorur sende të forta, para ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani, arr
Kapsollat dhe fishekzjarret të ndaluara edhe këtë fundvit, procedohen penalisht dy pronarë dyqanesh Në Dibër janë sekuestruar 70 pako kapsolla dhe janë proceduar penalisht dy pronarë dyqanesh. Policia e Dibrës ka shtu
Kërcet arma në Fier, ka të plagosur Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur në mbrëmjen e së premtes në qytetin e Fierit, ku një i ri nxori armën dhe plag
Policia me dorë të "hekurt" në Durrës, tre persona procedohen penalisht Policia në Durrës ka proceduar penalisht tre persona, për vepra të ndryshme penale. Kështu, specialistët e Qarkullimi
U nis me bashkëshortin për në Greqi, çfarë i gjeti policia në çantë 43-vjeçares Sekuestrohen 25 500 euro në Kakavijë, procedohet penalisht 43-vjeçarja të cilës iu gjet shuma monetare. Policia Kufit
Bën të vetën hapësirën publike në plazh, procedohen penalisht 4 pronarë Zaptuan hapësirë publike ne plazh duke vendosur shezlongë pa leje, procedohen penalisht 4 pronarë subjektesh.Liqeni_i_Po
Procedohet penalisht presidenti i FIFA-s Kreu i qeverisë së futbollit botëror, Gianni Infantino është proceduar penalisht për shkak se dyshohet të ketë pasur një
Kallëzohet penalisht ish-kryetarit të FFM-së, dyshohet se shpërdori 2.4 milion euro Policia Financiare e Maqedonisë së Veriut ka dorëzuar kallëzim penal kundër 11 personave fizik dhe 14 juridik për shpërd
Vodhën produkte kozmetike në qendrën tregtare, arrestohet vajza dhe shoqja në Tiranë Një vajzë e identifikuar si A. T është vënë në pranga në Tiranë ndërsa është proceduar penalisht shoqja e saj M. R. M
Dasmë pa pyetur për masa, gjobë të majme pronarit të lokalit Një 39-vjeçar në Durrës është vënë në pranga nga policia pasi njoftohet që të ketë organizuar në lokalin e tij një dasmë
Çanta i peshonte 150 mijë paund, "bosi" nga Mati e pëson në Rinas Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në Rinas duke u preceduar penalisht poseduesi i t
Kush nuk vendos maskën, do të ndiqet penalisht Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, deklaroi sot se përdorimi i maskës është i detyrueshëm dhe se ata që nuk e vendos
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Vodhën para, procedohen penalisht 10 punonjës së Postës Njësia për Krime Ekonomike dhe Kompjuterike pranë Sektorit për Punë të Brendshme në Shkup do të parashtrojë kallëzim pen
Regjisori: Do të kallëzohen penalisht anëtarët e Këshillit Bashkiak që votojnë shembjen e Teatrit Regjisori Kastriot Çipi në një shkrim në rrjetet sociale ka paralajmëruar se nëse Këshilli Bashkiak voton shembjen e Tea