999 rezultate për

penale

OFL shenjëstron dy "të fortët" e radhës, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
Jo një por tre akuza, shpallet në kërkim ish-zyrtari i lartë i PD në Kukës Ish kryetari i Këshillit të qarkut Kukës, Abedin Oruci është shpallur në kërkim nga policia. Oruci akuzohet për tre v
Vrasje, vjedhje e drogë: OFL piketon tre "të fortët" e Korçës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
I akuzuar për disa vrasje, numri dy i bandës së Lushnjes kërkon uljen e dënimit Numri 2 i ish-bandës së Lushnjës Enver Dondollaku, i cili ndodhet pas hekurave në burgun e Peqinit, kërkon të ulë vitet
SPAK nis hetimet për inceneratorët Kreu i Prokurorisë së Posaçme Anti-Korrupsion, Arben Kraja ka deklaruar se kanë nisur hetimet për inceneratorët. Dre
2 milion euro dëm, 1 muaj paraburgim për zyrtarin e thesarit në Kosovë Gjykata Themelore në Prishtinë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së parabur
Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë "të fortët" e radhës që shënjestroi OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 shtetasve të dënuar
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Të dënuar për vrasje, kush janë tre "të fortët" që ranë në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personae të akuzua
Plagosi 54 vjeçarin për një fjalë goje, vihet në pranga i shumëkërkuari Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim për dy vepra penale është arrestuar nga policia. Forçat e posaçme “Shqiponjat” në
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
OFL "përvesh mëngët", shënjestron sot shtatë të dënuar Operacon Forca e Ligjit sot i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë shtatë shtetasve të
Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë deklaroi policia Pesë persona në Tiranë kanë rënë në duart e policisë, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetim
Vrasje dhe pengmarrje, OFL shenjëstron tre "të fortët" e Vlorës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Jepet vendimi! Burg për disa zyrtarë shtetërorë, të tjerë shpallen në kërkim Disa zyrtarë të Autoritetit Rrugor Shqiptar janë dënuar me burg. Autoritetet në Durrës bëjnë me dije se u bë ekzekuti
OFL vë në shënjestër 4 të ish-dënuar, njëri prej tyre vrau zyrtanin publik Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuz
U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-polic
3 të arrestuar në Durrës, ishin shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Sipas uniformave blu