E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

penal

Kamioni përplasi 65-vjeçarin, arrestohet shoferi Mbrëmjen e djeshme, një 65-vjeçar që po lëvizte me biçikletë në autostradën Durrrës-Tiranë është përplasur nga kamion.
Vëllai i Admir Muratajt kallëzon penalisht prokurorin e SPAK-ut dhe ngre dy pyetje Kanë kaluar pothuajse dy vite nga grabitja e Rinasit, ku ka mbetur i vrarë Admir Murataj teksa vëllai i tij Can Murataj
"Heroi" i Barcelonës, Ter Stegen: E ndjeva se Ocampos do të gjuaj në atë drejtim Skuadra e Barcelonës mbrëmë zhvilloi një nga paraqitjet më të mira në sezonet e fundit. Klubi katalunas arriti fitore
Çfarë hanë shqiptarët?! Policia arreston tregtarin që i ndryshonte ushqimeve datën e skandencës 10 persona janë arrestuar nga Policia në Tiranë për vepra të ndryshme penale. Njëri prej të arrestuarve është një tre
Kapet i riu që përplasi për vdekje 69 vjeçarin dhe ja mbathi nga vendngjarja Policia e Bulqizës ka arrestuar 24 vjeçarin i cili përplsi për vdekje dy ditë më parë një 69 vjeçar. Sipas policisë,
Flet shqiptari që ka mbi shpatulla 150 vepra penale: Jam në gjak me 70 familje! Dibran Hoxhaj është një i ri nga Prizreni, i cili ka 150 vepra penale në polici. Ai e quan veten King Cobra. Nga njerëzi
I dënuar me burg, 43 vjeçarit i gjendet arsenal armësh groposur në oborr Një 43 vjeçar i cili vuan dënimin për dhunë në familje, do të hetohet tani edhe për një tjetër vepër penale. Pas një
Ishte në kërkim, Policia arreston 47 vjeçarin në Tiranë Një 47 vjeçar që ishte shpallur në kërkim është arrestuar nga Policia në Tiranë. Ai akuzohet se ka mbajtur armë pa le
Mbyllen hetimet për gjyqtaren Mimoza Margjeka, dosja përfundon në Gjykatë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar më datë 26.02.2021 ka përfunduar hetimet dhe paraqitur
Solskjaer akuzon Chelsea për ndikim te gjyqtari i ndeshjes Ole Gunnar Solskjaer nuk ishte i kënaqur me një postim nga skuadra e Chelseat të cilën e publikuan në uebfaqen e tyre ku
Milani e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Romës (VIDEO) Milani e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Romës. Franck Kessie u tregua i saktë nga pika e bardhë në minutën
Kapet në doganën e Morinës shqiptari me rrezikshmëri të lartë Policia kufitare e Morinës, ka arrestuar një shtetas kosovar i cili rezulton i shpallur në kërkim ndërkombëtar. A.B 5
Drogë, aksidente e plagosje me thikë: Policia arreston 9 shtetas në 24 orët e fundit Policia e Tiranës ka vënë në pranga 9 shtetas në 24 orët e fundit për vepra të ndryshme penale. Mes personave të arre
Italianët rebelohen me UEFA-n, 3 ekipet ndihen të vjedhura Tri humbje për tri skuadrat italiane të impenjuara në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve. Këto humbje kanë ardhu
Tension në Shkup kundër dënimit të shqiptarëve, policia bllokon rrugën Nën moton “Drejtësi dhe Liri”, filloi protesta kundër vendimit të Gjylatës Penale për rastin “Monstra”. Protestusit u gr
Deportuan mësuesit turq, nis hetimi për 3 zyrtarët e shtetit në Kosovë Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj tre personave nën dyshimin për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” d
I dënuar me 23 vite burg dhe me 2 mbiemra, kapet me qëllim ekstradimi durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Trafikim i drogave".
Qesharake! Gjonajt iu deshën 23 ditë t'i mbërrinte letër porosia në Spanjë për zemrën e Sulës Ministrja Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me homologun e saj spanjoll ku i ka kërkuar ndjekjen me prioritet
"Kalon në tokën time", arrestohet 66 vjeçari që bllokonte rrugët e fshatit Policia e Tropojës ka arrestuar një 66-vjeçar të akuzuar për veprën penale “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transpor
5 vjeçari gjendet i vdekur brënda lavatriçes Një djalë 5-vjeçar humbi jetën në mënyrë tragjike, ai ndodhej brënda në lavatice në kohën kur ajo u vu në punë. Kjo