999 rezultate për

pemĂ

Moti i keq dhe era e fortë rrëzojnë pemën në mes të rrugës, e shkulin shtyllën (VIDEO) Prej ditësh moti i keq ka pushtuar Shqipërinë. Moti i keq dhe erdha e fortë në qarkun e Elbasanit ka bërë që aksi El
Rivendoset me 25 yje pema e Vitit të Ri mes Tiranës, zbulohet kuptimi prekës i tyre (FOTO LAJM) Pema e Vitit të Ri është rivendosur nga Bashkia e Tiranës, pas djegies së saj nga një grup protestuesish pak ditë më par
Eva Murati për ata që ju dhimbs pema e djegur: Keni qymyr në vend të zemrës (FOTO LAJM) Ngjarjet e fundit në vend kanë nxitur shumë personazhe të njohur të reagojnë për vrasjen e të riut, Klodian Rasha, dhe p
Pema e Krishtlindjes përfshihet nga flakët, motër e vëlla hidhen nga kati i tretë Një djalë 8-vjeçar Kaiden dhe motra e tij 5-vjeçare, Kinsley, janë detyruar të kërcejnë nga ballkoni i katit të tretë pa
SHKUP/ Pamje spektakolare, ndizet pema e Vitit të Ri Pema e Vitit të Ri u vendos sot në sheshin "Maqedonia" në orën 19:00, si paralajmërim për festat e Vitit të Ri në Shkup.
Era e fortë rrëzon bredhin e festave në Kolonjë Ditën e sotme vendi është perfshirë nga një erë e fortë në orët e pasdites, gjë e cila ka shkaktuar incidentin e parë në
Mbollën kanabis në kopsht por pema i kaloi muret, bien në pranga burrë e grua Policia ka vënë në pranga një cift në Spanjë pasi kishin kultivuar kanabis në kopshtin e tyre. Oficerët e policisë ar
Pema i merr jetën vogëlushes, mamaja bën gjestin human dy ditë pas vdekjes Ella Henderson quhet 6-vjeçarja e cila humbi jetën tragjikisht pasi u godit nga një pemë që u thye në mënyrë të papritur
Rrëshqet dheu te "Uji i ftohtë", pema zë poshtë dy makina Një rrëshqitje dheu ka ndodhur gjatë ditës së sotme në zonën e quajtur “Uji i Ftohtë” në Tepelenë. Bëhet me dije, se
I moshuari bie nga pema, humb jetën në vend Një 71-vjeçar ka ndërruar jetë në Gjirokastër, pasi nga era e fortë ka rënë nga pema, ku fatkeqësisht ka humbur jetën.
Rrëzohet pema të Kryeministria, shpëtojnë paq dy gardistët (FOTO LAJM) Moti i keq ka pushtuar vendin ditën e sotme dhe reshjet e shiut, kanë shoqëruar gjithë mëngjesin. Një pemë është rrëz
Kjo është pema 150-vjeçare më e bukur në botë (FOTO LAJM) Kjo pemë ndryshon gjatë vitit falë ndryshimit të kohës. Kudo që shkon në Japoni, do të gjeni kopshte të mahnitshme dh
Rrëzohet papritur nga pema, humb jetën fotografi i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku ka humbur jetën një prej fotografëve më të njohur në Elbasan, Adi Z
Përfshihet nga flakët pema mes ''Bllokut'', banorët shuajnë zjarrin me ujë nga ballkoni (FOTO LAJM) Një pemë është përfshirë nga flakët, në një rrugicë në zonën e Bllokut. Pema që ishte e prerë nga sipër dhe ndodhej s
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
Kukësi, Korça dhe Erseka zbardhen nga bora, në Durrës rrëzohet pema Jo vetëm Tirana, por edhe qytete të tjera të Shqipërisë janë përfshirë këtë të diel nga moti i keq. Kukësi, Korça dhe Er
Rrëzohet pema e Vitit të Ri në qendër të Tiranës (FOTO & VIDEO) Dita e sotme ka shënuar temperatura të ulta dhe erë të fortë në gjithë vendin. Pak minuta më parë në Durrës është rrë
Zgjidh një pemë dhe mëso çfarë të pret në 2020 Pema nr.1 Viti në vazhdim do të jetë një nga më të suksesshmit në jetën tuaj. Do të keni sukses, por do të duhet të v
Pema më e shtrenjtë në botë, e stolisur me diamante (VIDEO) Krishtlindja është një moment për të kaluar kohë me familjen, për të falur dhe për tu çlodhur pas një viti kaotik. Por p
Shkupi hyn në rekordet Guinnes, ndërtohet pema më e madhe e Vitit të Ri me njerëz Në prag të festave të fundvitit, Shkupi ka synuar të bëhet pjesë e rekordeve Guinnes duke krijuar pemën më të madhe të V