999 rezultate për

pelqyer

E bëri rrugë, Papa bën sërish “like" foton e modeles (FOTO LAJM) Papa Françesku ‘çoi’ sërish Vatikanin në këmbë. Muaj më parë, bëri bujë në të gjitha mediet ndërkombëtare lajmi se Pa
Kush është memeja më e pelqyer? Rama që i gjunjëzohet një të moshuare Genc Sejko, i njohur ndryshe edhe si “mbreti” i memeve në Shqipëri në një lidhje me skype në “Shqipëria Live” ka komentu
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Mbesa nxjerr zbuluar Marina Vjollcën, kaq provokuese se keni parë ndonjëherë (VIDEO) Marina Vjollca ka vite që është kthyer në një nga vajzat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Që në daljet e saj të par
Po Besi? Xhensila "noton" në para dhe veshjet e saj luksoze e vërtetojnë këtë! (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar, e cila tashmë po shijon suksesin e hitit
Raportoi para Kuvendit me rroba banjo, gazetarja shqiptare: Mamit tim i kisha pëlqyer shumë Griselda Katirai gazetare e një emisioni mëngjesi ka thyer tabu duke raportuar para Kuvendit vetëm me rroba banjo dhe nj
"Shpërthen" babai i Wandës: Ikardi nuk më ka pëlqyer kurrë, ish-bashkëshorti zotëri (FOTO LAJM) Babai i Wanda Narës, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, m
​Ibrahimovic: "Zoti nuk ka fe" (VIDEO) Ardhja e Zlatan Ibrahimovicit i ka dhënë zemër Milant. Me rikthimin e tij Milani nuk ka pësuar humbje në pesë ndeshje
Pra, shef Renato ka pëlqyer një konkurente dhe gjërat kanë avancuar (FOTO LAJM) Tani që mbaroi sezoni i dytë i programit “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli ka treguar disa të pathëna në lidhje me konkurr
Upss! Gjikos nuk i paska pëlqyer fare, puthja e parë me Elitën (VIDEO) Moderatorja Elita Rudi ka realizuar një intervistë me partnerin e saj, Gjikon. Çifti ka treguar më shumë detaje nga j
Debat me trajnerin, Memushaj pranë largimit nga Pescara Pas debateve dhe momenteve të tensionit që pati me trajnerin Luciano Zauri, Ledian Memushaj po mendon seriozisht largimi
Njolla buzëkuqi në fytyrë, kush është vajza misterioze që puthi Capitalin (FOTO LAJM) Capital T është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer të Showbizit shqiptar, e sidomos nga vajzat. Ai e ruan shumë her
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Fjalët e Capellos nuk kanë për ti pëlqyer aspak Ronaldos I ftuar në studiot e "Sky Sport", ish-trajneri i Juventusit, por gjithashtu edhe një ndër legjendat e Milanit, Fabio Cap
Xhaka lihet jashtë për ndeshjet me Liverpool dhe Wolves, lojtarët dalin kundër Emery Incidenti me tifozët duket se nuk ka kaluar pa dënime për kapitenin e Arsenal, Granit Xhakën. Trajneri Emery ka vendo
Cilat janë fotografitë më të pëlqyera në Instagramin tuaj, mësojeni vetëm me një hap 2018-a ka qenë një vit jashtëzakonisht i gjatë. Na thoni diçka që ndodhi në mars. S’ju kujtohet asgjë? As ne. 2018-a ka
Muriqi më i pëlqyeri edhe te Fenerbahce (FOTO LAJM) Vedat Muriqi është njëri nga futbollistët më të përfolur në Evropë kohët e fundit. Sulmuesi nga Prizreni po kalon for
E kritikuan për jetën private, ylli i Manchester United bojkoton mediat Victor Lindelof është duke refuzuar të flasë për mediet suedeze. Mbrojtësi i Manchester Unitedit, është i zemëruar me
Flet agjenti i Hysajt, pse dështoi transferimi te Juventus Lojtari së fundmi është konfirmuar se do të qëndrojë tek Napoli edhe për një sezon tjetër, por edhe është bërë e ditur s