999 rezultate për

pelqimet

Françeska nuk i lë vend imagjinatës me foton e fundit, shpërthejnë pëlqimet (FOTO LAJM) Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga modelet më të komentuara në rrjet. Ajo është shumë e ndjekur në Instag
Plasin mospëlqimet tek Milani, Gattuso nuk e grumbullon lojtarin Mardhëniet e mira të Milanit me Nicola Klaliniç, ka filluar të zbehet tashmë. Sulmuesi përveç formës së dobët po duket d
Instagrami sjell ndryshime Rjeti më i madh pas Facebooku-ut, Instagrami së fundmi ka ndryshuar mënyrën se si shihen pëlqimet. Kompania po sheh m
Facebook ndryshon mënyrën e pëlqimeve Facebook ka marrë një vendim që të ndryshojë mënyrën se si numërohen pëlqimet. Mos u mërzisni, pasi ndryshimet do të pre
Adelina Berisha, hot në "Party Hard" (FOTO-VIDEO) E komentuar më së shumti për linjat se saj trupore perfekte dhe për sharmin e saj Adelina Berisha vjen tashmë me klipin
Facebook me platformë të veten të reklamave në celularë Më në fund, Facebook ka vendosur të futet në sektorin e reklameve në celularë, shkruan portali marketingut campaign.al.