999 rezultate për

pelqime

Cristiano Ronaldo mbreti i Instagramit, homazhi për Maradonën është postimi i vitit 2020 Postimi që CR7 bëri për Diego Armando Maradonën u shpall si më popullori në Instagram për 2020 nga Billboard. Një nde
80 milion pëlqime, njihuni me binjaket gjysmë shqiptare që bëjnë namin në TikTok (FOTO&VIDEO) Aisha dhe Azra Mian janë dy motra binjake me origjinë gjysmë-pakistaneze dhe gjysmë-shqiptare. Ato janë bërë të njohu
80 milion pëlqime, njihuni me binjaket gjysmë shqiptare që bëjnë namin në TikTok (FOTO&VIDEO) Aisha dhe Azra Mian janë dy motra binjake me origjinë gjysmë-pakistaneze dhe gjysmë-shqiptare. Ato janë bërë të njohu
Një truk i thjeshtë mund të rrisë numrin e pëlqimeve në Instagram Disa studiues nga Universiteti Rowan në New Jersey kanë zbuluar se filtrat që përdorni për selifet mund të rritin numrin
"Lamtumira" e gjyshe Irmës me gishtin e mesit të ngritur bëhet hit në internet Banorët e Sapadarolo, në provincën e Riminit të Italisë nuk do ta harrojnë lehtë Irma Filomena Nanni, 84 vjeç, e cila n
Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Nuk përmbahet Françeska Jaçe, pozon topless dhe merr rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Françeska Jaçe është nga vajzat e shoëbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.
Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO) Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.
Edhe Kim Kardashian është dakord për heqjen e pëlqimeve nga Instagrami: Do të jetë e dobishme Prej kohësh është thënë se ‘Instagrami’ do të zhdukë pëlqimet për postimet, duke qenë se kjo ka ndikuar keq në shëndetin
Ky është kandidati për Kryeministër që merr më shumë "like" në Facebook Albin Kurti është i pari me ‘llajka’ në FB krahasuar me kundërshtarët e tij në garën për Kryeministër. Në dhjetë postime
Instagram po fsheh numrin e pëlqimeve në disa vende të botës Gjigandi për publikimin e fotove, Instagram, ka filluar të fsheh numrin e pëlqimeve në foto dhe video të ndara nga përdo
Instagrami heq numrin e pëlqimeve, influencuesit shpërthejnë në lot (VIDEO) Një modele nga Australia ka shpërthyer në lot pas përhapjes së lajmit se Instagrami do të heqë së shpejti numrin e pëlqi
15 faqet me më shumë pëlqime në Facebook Numri i “pëlqimeve” në Facebook mund të shërbejë si matje e interesit ose e popullaritetit të një marke, produkti apo pe
S'ka më "luftë" për pëlqime, "Instagram" merr vendimin e rëndësishëm Pas Kanadasë, prova mbërrin edhe në Itali. Instagrami atje nuk do të tregojë më numrin e pelqimeve sesa “like” ka marrë
"Dorëzohem nëse postimi im merr 1 500 like", i kërkuari bën marrëveshje me policinë Një i arratisur nga burgu ka bërë një marrëveshje të pazakontë me departamentin e policisë në Connecticut të Shtetet e B
Sofia nxjerr fotot e reja në instagram (FOTO LAJM) Ajo është një prej modeleve më joshëse dhe më natyrale aktualisht. Sofia Jamora gëzon popullaritet të madh në Instagr
Françeska nuk i lë vend imagjinatës me foton e fundit, shpërthejnë pëlqimet (FOTO LAJM) Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga modelet më të komentuara në rrjet. Ajo është shumë e ndjekur në Instag
Fotot me bikini të kuq të Giorginës marin rekord pëlqimesh (FOTO LAJM) Mjafton një kostum i kuq për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez. Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban
Kjo vezë mori 28 milion pëlqime dhe theu rekord për një arsye krejt banale (FOTO LAJM) Një vezë, krejt e zakonshme, është ajo që ka thyer rekordin e vendosur nga Kylie Jenner për foton më të pëlqyer në histo
Kim Kardashian shfaqet përvëluese në dhomën e veshjes, 4 milion pëlqime (FOTO LAJM) Kim Kardashian vazhdon të jetë njëra ndër vajzat më të shikuara në Instagram. Ajo së fundmi ka nxjerrë disa poza nga dho