999 rezultate për

pelqen

Nuk do donte t'ia trashëgonte djemve, Sara tregon çfarë nuk i pëlqen te vetja (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve. Dy vogëlushët e
Obama: Fitorja e Biden është e qartë, por Trumpit nuk i pëlqen të humbasë Ish Presidenti Barack Obama ka thënë se republikanët e vjetër të SHBA po minojnë demokracinë duke ecur së bashku me pre
Keni frikë nga dashuria? Duhet të jeni njëra nga këto shenja të horoskopit Sipas astrologëve, personat që i përkasin njërës pre shenjave të mëposhtme kanë frikë të bien në dashuri. Peshqit
"Nëse vajzës tënde do t'i pëlqenin vajzat", Aulona Musta e ka gati përgjigjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Aulona Musta, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone". Gjatë intervistës, ajo dha nj
E njihni të gjithë! Deputetja e Kosovës zbulon se cila është politikania shqiptare që pëlqen më shumë Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës, D
Duda Balje: Ja cila është politikania shqiptare që më pëlqen (FOTO LAJM) Mediat e kanë lakuar gjithmonë si deputetja shqiptare më seksi. Bëhet fjalë për deputeten e parlamentit të Kosovës,
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Siç i pëlqen Gjikos, Elita Rudi i kthehet look-ut të vjetër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Elita Rudi, i ka qëndruar gjithmonë besnike flokut të errët që i pëlqen edhe Gjikos i cili i tha m
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Si të qëndroni tërheqëse për partnerin tuaj? Ja disa këshilla që duhet t’i dini Të gjitha femrat dëshirojnë që të jenë përgjithmonë me mashkullin që e dashurojnë, por kjo ka nevojë për disa mënyra sje
Aguero: Me Messin jemi çift i vjetër, ai ankohet Lionel Messi dhe Sergio Aguero njihen me njëri-tjetrin që nga mosha 17 vjeçare. Madje, dyshja ndajnë të njëjtën dhom
Deklarata që shokoi rrjetin: Ronaldo pëlqen djemtë, lidhjet janë një gënjeshtër e madhe (FOTO LAJM) Piotr Listerman pronari i një agjencie VIP për çifte, i cili ka bërë të mundur njohjen e Cristiano Ronaldo dhe bukuroshe
"Përkëdhelet me të gjithë djemtë", plas "xhelozia" në Përputhen (FOTO LAJM) Ana suprizoi jo pak me zgjedhjen e Gracianos në takim. Graciano është përshkruar si një tip i heshtur, e gjatë puntat
Situata negative për Van de Beek te Man.United, agjenti: Kjo nuk me pëlqen Agjenti i Donny van de Beek ka sulmuar Manchester United për minutazhin e klientit të tij deri më tani, me mesfushorin q
"Më thanë nuk i pëlqen brazilianët", ish-ylli i Manchester United tregon trajnerin më të keq Ish-mbrojtësi i Manchester United, Rafael e ka cilësuar Louis Van Gaalin si trajnerin më të keq në karrierën e tij, në n
"Për një djalë?", dy vajzat joshëse të ekranit shqiptar "nxjerrin" sekretet (FOTO LAJM) Ato njihen për shoqërinë e ngushtë që kanë si dhe komentohen herë pas here në rrjetet sociale. Është fjala për moderator
Ylli i filmave +18 e fiksuar pas Encës, çfarë bën për këngëtaren (FOTO LAJM) Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.
"Bastardimi", Valdrin Sahiti do ta zhdukte këtë trend që e shohim çdo ditë Valdrin Sahiti është një ndër stilistët më të talentuar të trojeve shqiptare. Suksesi i tij i ka kaluar kufijtë dhe pers
Kini kujdes, vetëm këto shenja të horoskopit janë miq për kokë! Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje
Këto shenja të horoskopit janë miq për kokë Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje