999 rezultate për

pelqeje

Arsyeja pse dhëndri qëndron në të djathtë të nuses nuk do t'ju pëlqejë aspak Kush ka qenë në një ceremoni dasme mund ta vërej se pse burri qëndron në anën e djathtë dhe gruaja në të majtë. Arsyeja
De Biasi bën parashikimin që do t’ju pëlqejë të gjithë shqiptarëve Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Gianni De Biasi. Tekniku
Arsyeja pse dhëndri qëndron në të djathtë të nuses nuk do t'ju pëlqejë aspak Sidomos gushti, njihet gjërësisht si muaji i martesave. Kush ka qenë në një ceremoni dasme mund ta vërej se pse burr
Instagram do të ndryshojë dhe s'do t'u pëlqejë më! Ju mund të mendoni se Instagram është krijuar vetëm për argëtim për postim të fotografive dhe videove të përditshme.
Striptistja serbe bën shqiponjën me duar dhe serbëve nuk do t'u pëlqejë (VIDEO) E ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit "KafeIN", ishte një striptiste nga Beogradi, e quajtur Sandra. Me një
Serbëve s'do t'u pëlqejë kjo, Angela Merkel bën "shqiponjën" FIFA ka vendosur të nisë hetimin ndaj Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka pasi bënë simbolin e shqiponjës në ndeshjen me Se
Nëna e Rita Orës ia bën një koment interesant Granit Xhakës (FOTO LAJM) Vera Ora, nëna e Rita Orës e ka komentuar Granit Xhakën pas fitores historike ndaj Serbisë. Nëna e këngëtares me famë
Anketa që nuk do t'i pëlqejë Ramës, shqiptarët të fundit në Rajon edhe për shtëpitë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nëpër takime thotë fjalë të bukura se vendi po zhvillohet me ritme të shpejta si në
Surprizon Instragram, risia e fundit do t'ju pëlqejë pa masë Instagram ka surprizuar përdoruesit e sa. Në përditësimin e ri do të ketë në storie edhe muzikë. Kjo do të thotë se n
Çfarë do të thotë kur syri juaj fillon e dridhet. Përgjigja nuk do ju pëlqejë! Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën to
Truqe për veshje që secila grua do t’i pëlqejë (VIDEO) Të gjitha gratë e dinë se çfarë do të thotë t’iu grisen getat. Moment hiç më i mirë nuk është as kur keni telashe me fun
Maqedonasve nuk do t’u pëlqejë rezultati i regjistrimit të popullsisë në 2020 Përgatitjet për regjistrimin e popullsisë në Maqedoni kanë rinisur mes vorbullës së hetimeve për abuzimin me regjistrimi
Marina e dëgjove? Manushi të tradhtoi dhe s’do të pëlqejë ajo që tha Moderatorja seksi Luana Vjollca ka provokuar në puntatën e djeshme të “Shiko Kush Luan” Manushin, duke e pyetur se cila
Pele këshillon Vinicius Jr: Mos të të pëlqejë vetja Vinicius Jr mund të jetë e ardhmja e Real Madrid. Pele ka thënë disa fjalë për adoleshentin. Ai është pjesë e ekipit të
Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë Xhelozia dhe dashuria e tepruar ka shkatërruar dhe shpërfytyruar fytyrën e një 25 vjeçarje nga SHBA. Melody Moon, 25
Instagram vjen me një tjetër risi që do ju pëlqejë jashtë mase Instagram është një ndër rrjetet sociale më të përdorura për momentin dhe vazhdimisht janë lajmëruar përditësime të cila
Ja kur do të luhet Barça-Real Madrid Bëhet e ditur dita dhe ora e El Classicos së kthimit në La Ligas mes Barcelonës dhe Real Madrid. Liga Spanjolle e Futbol
Mërzitet nga ndarjet, këngëtarja prej 2 vitesh në pritje të 'princit' (FOTO LAJM) Taylor Swift është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të suksesshme, por sa i takon romancave ajo është një dështi
Leicester City lan në "ar" Cambiasson Leicester City ka nisur negociatat me mesfushorin argjentinas Esteban Cambiasso. 33-vjeçari ka pasur kontakte me trajner
Mazzarrin e shton si kandidat për kryetar komune në Kosovë! Që futbolli është sporti më popullor dihej, por të shkonte puna deri sa të përzihej edhe me fletët e votimit këtë se kis