999 rezultate për

pelqehet

Greta Koçi kërkon të dijë këngën që pëlqehet më shumë, ndjekësi: "Sa tkom dasht tbofsha m***" (FOTO LAJM) Greta Koçi është një prej këngëtareve më të dashura në shoëbizin shqiptar. Ajo vodhi zemrat e gjithë shqiptarëve kudo nd
Pogba drejt Reali, United kërkon mesfushorin që po ashtu pëlqehet dhe nga Zidane Manchester United është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Paul Pogban. Ai është Tungay Ndombélé i Lyonit, të cilin
Maldini i bindur, "shkarkon" Gattuson dhe zbulon trajnerin që pëlqehet në kampin kuqezi Eliminimi i Milanit nga Kupa e Italisë ka thelluar edhe më tej krizën e kuqezinjve dhe ndërlikuar pozitat e trajnerit Ge
Pritej festa e titullit, PSG shkatërrohet nga Lille (VIDEO) Vetëm një pikë i duhej Paris Saint-Germain të kurorëzohej kampioni i Ligue 1 franceze, por për festën duhet të presë edh
Del sondazhi, Biden pëlqehet nga amerikanët si president i ardhshëm Ish-zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka zënë vendin e parë në një sondazh të votuesv
Rikthehen atletet më trendy të viteve '90, cili model po pëlqehet më shumë (FOTO LAJM) Grupi Spice Girls bën revolucion tek adoleshentët përgjatë fundit të viteve '90 jo vetëm me këngët, por edhe me veshjen
Mos e humbisni, policia kineze ju tregon si t’i shpëtoni sulmit me thikë për 10 sekonda (VIDEO) Një video e shkurtër e realizuar nga forcat policore kineze, ka bërë xhiron e rrjetit. Në të, policët tregojnë disa mëny
Milan me objektiv të ri për sulmin, pëlqehet Politano i Sassuolos Milan po mendon të forcohet në sulm për sezonin e ardhshëm. Ata së fundmi kanë dhe objektiva të reja për në merkaton e v
Kurzawa nuk pëlqehet më nga Emery, bën gati valixhet Aventura e Kurzawas te PSG është drejt mbylljes. Forma e mbrojtësit të majtë sipas shtypit francez nuk është ai i ke
Krijohet rivali i Instagram, aplikacioni po pëlqehet nga të gjithë Vero dëshiron ta mposhtë Instagramin, duke joshur kështu përdoruesit e rrjetit social. Aplikacioni për momentin është
Laura modelja seksi në Itali që po pëlqehet nga të gjithë tifozët (FOTO LAJM) Laura Bragato është një modele italiane që aktualisht studion për juridik. Ajo është një nga yjet e reja të Instagra
Oblak pëlqehet nga PSG por, dhe Atletiko dëshiron një lojtar në Paris Paris Saint Germain dhe Atletico Madrid mund të përfshihen në një operacion të rëndësishëm në merkaton e janarit. Sp
Bënë ate që lojtarët e tyre nuk e bënë, Barcelona gati për merkato tek Tottenham Tottenham ka arritur të nxjerrë një barazimi me Real Madridin në Bernabeu, në një ndeshje që e zhvilluar mirë. Drejtori
Ozil mund të përfundojë tek Inter që në janar Interi është gati ta vazhdojë me një treg transferimeve të madh edhe gjatë janarit. Një nga emrat e shumë përfolur ës
Chelsea nuk dorëzohet për yllin e Realit Mbrojtësi brazilian, Danilo është zgjedhja e dytë e trajnerit Zinedine Zidane në Real Madrid, pasi para tij preferohet D
Shaqiri pelqehet nga Roma, por Roma ka një kusht Lojtari i Zvicrës Xherdan Shaqiri është një nga emrat e preferuar të Romës në këtë merkato vere. Lohtari me origjinë
E urryer për rolin e "Kerimanit", por ja sa pëlqehet aktorja në jetën reale (FOTO LAJM) Aktorja turke Nursel Kose, që tek ne njihet me emrin ‘Keriman’ nga seriali ‘Fate të kryqezuara’, ka bërë publike një fot
Juventus dhe Milan sfidë edhe në merkato Sonte në mbrëmje do të luhet super sfida mes Juventusit dhe Milanit, por dueli mes tyre po zhvillohet edhe në merkato.
Dortmundi kërkon yllin e Leicesterit Ylli i kryesuesve të Premier Ligës, Riad Mahrez është vënë në objektivin e shumë klubeve të rëndësishëm në Evropë, mes t
Një shqiptar pëlqehet nga Juventusi Pasi humbi në verë duelin me Interin për shërbimet e Rey Manaj, Juventusi kërkon një tjetër talent shqiptar të cilin thu