999 rezultate për

peleshi

"Babai i përsosur", e bija uron Niko Peleshin për ditëlindje me foton speciale (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, është bërë e njohur në media si vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit. Ajo numëron plot 2
"Me lekët e babit shkove për studime?", vajza e Niko Peleshit sqaron ndjekësit (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, ka mbaruar gjimnazin në Tiranë,
Politikane e ardhshme, vajza e Niko Peleshit në hapat e babait (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
"Më dashuro", vajza e Niko Peleshit surprizon si rrallëherë me pozat sensuale (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Një copë ylli, vajza e Niko Peleshit ndrin e gjitha në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Maturantët kanë pritur me padurim përfundimin e 3 viteve gjimnaz për të festuar në mbrëmjen e maturës. Të gjithë të k
U tha se u rrah nga kunati i Niko Peleshit, çfarë fiksuan kamerat e sigurisë (VIDEO) Ditën e djeshme u bë virale një foto e koleksionistit Gjergji Thimio i cili duket i gjakosur tek hundët. Pas publikimit
Vajza maturante e Niko Peleshit i drejtohet Shahinit: Nuk kërkojmë diplomat false (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, e cila është bërë e njohur në media si vajza e Niko Peleshit, është maturante dhe i ka drejtuar nëpërmj
"Duart e pastra dhe mendjen e pisët", habit vajza e Niko Peleshit (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësi
SKANDALI/ Niko Peleshi përballet sot me Prokurorinë Ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi pritet të dalë sot përballë Prokurorisë për tu marrë në pyetje lidhur me skandali
Peleshi nën hetim nga Prokuroria Prokuroria e Përgjithshme kërkon informacion nga Prokuroria e Tiranës lidhur me një lajm të publikuar në media, sipas të
Vajza seksi e Niko Peleshit gjet belanë me ndjekësen pas fotos që hodhi (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësi
Vajza e Peleshit sërish hedh një foto provokuese në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi është vajza e ish-ministrit të bujqësisë, Niko Peleshi. Prej kohesh ajo poston në rrjetet sociale fo
U kthye si biznesmen, Niko Peleshi 13 vjet për të mbaruar shkollën e lartë Niko Peleshi është një tjetër politikan që arriti majat e pushtetit, por me një arsim tepër të dyshimtë. Ai ka ushtru
Për t'mos u humbur, rrjeti tallet me ministrin e shkarkuar Niko Peleshin (VIDEO) Ditën e djehsme, kryeministri Edi Rama i suprizoi të gjithë me zëvndësimin e 7 ministrave më të rëndësishëm të qeverisë.
Qeshni me të madhe, vajza e Peleshit merr për ditëlindje Ard Daullxhiun (FOTO LAJM) Në ditëlindjen e saj të 17 vajza e ministrit Niko Peleshi është surprizuar nga miqtë. Aleksia Peleshi është bërë shum
E ngacmon i moshuari, vajza e Niko Peleshit i tregon atij burgun (FOTO LAJM) Aleksia, vajza e ministrit Niko Peleshi është një ndër vajzat e politikanëve më të komentuara në Shqipëri. Rrugën dr
Dhe Nard Ndoka do t'a kishte zili, dëgjoni batutën e ministrit të Ramës (VIDEO) Deputeti Nard Ndoka është bërë më i famshëm për batutat e tij "filozofike" se sa për angazhimin e tij në politikë. P
Lëvizje e madhe e Peleshit, shkrihen 13 drejtoritë e Bujqësisë Trembëdhjetë Drejtoritë e Bujqësisë janë shkrirë e për zëvendësimin e tyre do të ndërtohen dy agjenci, njëra për këshill
Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e politikanit shqiptar (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për