999 rezultate për

pejes

Ekzekutohet një person në Pejë Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Llabjan të Pejës Rastin e ka konfirmuar policia dhe
I vihet zjarri spitalit të Pejës Dy punonjës të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Pejë kanë raportuar në {olici se disa persona të panjohur kanë
Aksident në Ozdrim të Pejës, ka të lënduar rëndë Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Ozdrim të Pejës, ku disa persona kanë mbetur të lënduar rënd
Makina përfundon në një lokal në Pejë, 3 të plagosur Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues. Dje rreth orës 17:00 në hyrje të Podujevës një këmbëso
14 operacione për 24 orë në Spitalin e Pejës 6 lindje kanë qenë dje më 16 tetor 2019, në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. 3 lindje kanë normale dhe 3 me prerje cezar
PEJË/ Humb jetën një person, u gjet i shtrirë afër një qendre të votimit Një person është gjetur i shtrirë jashtë qendrës së votimit në shkollën Fillore ‘Xhamil Hada’, të Pejës. Ai është dërgua
Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO) Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar
1 muaj paraburgim "monstrës" nga Istogu që rrahu barbarisht 5 vjeçaren (VIDEO) jykata Themelore e Pejës – Dega në Istog, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Pejës për caktimin e masës së
Përplasen dy makina në Leshan të Pejës, ka të lënduar (FOTO LAJM) Numri i aksidenteve në vendin tonë po vazhdon të jetë shqetësues. Vetëm brenda 24 orëve të fundit sipas raportit të P
Mbyllen Universitetet e Mitrovicës, Pejës dhe Prizrenit Universiteti i Mitrovicës, Pejës dhe Prizrenit nuk do të mund të pranojnë më studentë. Gjithë kjo për faktin se Këshilli
Një pjesë e Gjykatës së Pejës është shkrumbuar nga zjarri Në Gjykatën Themelore në Pejë thonë se dëmi është minimal dhe dyshojnë së zjarri është shkaktuar nga rryma, KEDS e mohon
Ndërron jetë një i dënuar në burgun e Pejës Shërbimi Korrektues i Kosovës, ka njoftuar se sot në Spitalin Rajonal të Pejës, ka ndërruar jetë i burgosuri, me inicia
Lajm i zi për të zhdukurin në Pejë Rrustë Rexhepaj, 47 vjeç, nga fshati Loxhë i Pejës, pas 10 ditëve i zhdukur, është gjetur sot i vdekur. Këtë informacion
10 ditë pas zhdukjes, gjendet i vdekur 47 vjeçari Rrustë Rexhepaj, 47 vjeç, nga fshati Loxhë i Pejës, pas 10 ditëve i zhdukur, është gjetur i vdekur. 47 vjeçari së fun
E mitura shkon në spitalin e Pejës për të lindur, policia ia arreston burrin Policia ka arrestuar një person i cili ka bashkëjetuar me një të mitur. Vajza nën moshën 16 vjeçare ka mbetur shtatzënë
"Daja" i Kosovës, i proceduar edhe më parë për vjedhje ari "Daja" i arrestuar si i gjashti i dyshuar për grabitjen në Rinas, akuzohet për veprimtari kriminale edhe në Kosovë.
Spitali i Pejës nxjerr detajet, si vdiq 6 vjeçari që u diagnostifikua me grip (FOTO LAJM) Udhëheqësit e Spitalit Rajonal të Pejës ka përmbledhur një raport me të gjeturat e spitalit në rastin e gjashtëvjeçarit
Shefi i kabinetit të Muhaxherrit nën hetime Prokuroria e Pejës e ka konfirmuar se Durim Sheremeti, shef i kabinetit të kryetarit të komunës së Pejës, Gazmend Muhaxh
Një i vdekur dhe dy të plagosur nga aksidenti i Pejës Një i vdekur dhe dy të plagosur. Ky është rezultati i një aksidenti të rendë që ndodhi pak minuta më parë në fshatin Vit
Gjykata e Pejës liron nga akuza serbin e akuzuar për krime Departamenti për Krime të Rënda nga Gjykata Themelore e Pejës, ka shpallur aktgjykim lirues ndaj të pandehurit Milorad Z