999 rezultate për

peje

Plas arma në Pejë, plagosen tre persona Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pejë, ku për pasojë janë plagosur tre persona. Rastin për
Koronavirusi i merr jetën të burgosurit, detajet nga ngjarja Një i burgosur i prekur me Covid-19 ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Pejës në Kosovë. Në njoftim
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
16 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës 126 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. 102 janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi d
15 pacientë me COVID-19 në gjendje më të rëndë në Spitalin e Pejës 117 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. Nga spitali kanë njoftuar se 97 pacientë janë
Përleshje mes policisë dhe qytetarëve në mes të rrugës, një person mbetet i plagosur (VIDEO) Një person është plagosur me armë zjarri në mesditën e së martës në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë, dhe plagosja erdhi p
Plagoset me armë nipi i Ramush Haradinaj Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Dy persona janë plagosur sot në Pejë afër fakultetit të
Kraja: Rama u soll në mënyrë të papërshtatshme, shpalli Serbinë partner strategjik në Pejë Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës Mehmet Kraja, foli rreth marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Shq
Arrestohen 11 persona në Pejë, sekuestrohen armë dhe para Policia e Kosovës ka njoftuar se ka përfunduar aksionin në Pejë duke çuar pas hekurave 11 persona. Të arrestuarit aku
5 pacientë në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës po trajtohen 18 pacientë me COVID-19. 13 pacientë janë në oksigjenoterapi dhe 5 të t
Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Pejë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur në orët e mbrëmje
Vritet një person në Kosovë Policia e Kosovës ka njoftuar se sot gjatë ditës është vrarëë një person në qytetin e Pejës. Drejtoria Rajonale e Po
60 pacientë me COVID-19 në Spitalin e Pejës, 15 në gjendje të rëndë Në Spitalin e Pejës po trajtohen 60 pacientë me COVID-19. Prej tyre 15 janë në gjendje të rëndë shëndetësore, kurse 41 p
U arrestua për ngacmim seksual, ky është vendimi i gjykatës për ish-ministrin Ish-ministri i Shëndetësisë dhe kirurg në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, Numan Baliq u akuzua për ngacmin seksual nda
17 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Pejë Në Spitalin e Pejës po trajtohen 59 pacientë me COVID-19. 39 prej tyre janë me oksigjeno terapi, ndërsa 17 pacientë në g
Arrestohet ish-ministri shqiptar, ngacmoi seksualisht pacienten në spital Ish-ministri i Shëndetësisë, Numan Baliq, është përfshirë përsëri në një skandal seksual.Numan-Baliq-600x360 Kësaj ra
COVID-19, 11 pacientë në gjendje të rëndë në Pejë 70 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Pejë. 43 prej tyre janë me oksigjeno terapi, ndërsa 11 pacientë
COVID-19 i merr jetën dy personave në Pejë Dy paciente kanë vdekur në Spitalin e Pejës në 24 orët e fundit, ndërsa dyshohet se ishin me COVID-19. Lajmin e ka bërë
E rëndë, humb jetën 32 vjeçari i infektuar me COVID-19 në Kosovë Një 32-vjeçar i diagnostikuar me Covid-19 njoftohet të ketë humbur jetën të shtunën mbrëma në Pejë. Spitali i Përgjithsh
Vdes 66 vjeçarja me COVID-19 në Spitalin e Pejës Një 66-vjeçare e infektuar me COVID-19 ka vdekur në Spitalin e Pejës, raporton Express. Kjo është konfirmuar nga vetë