999 rezultate për

pedagoget

Lleshaj merr në mbrojtje Shahinin dhe ofendon maturantët e pedagogët: Skizofrenë! "Të gjithë ata skizofrenë që shajnë Besën për provimin e Maturës Shtetërore..." Kështu e ka nisur shënimin e tij mini
Besa Shahini kundër të gjithëve: Pedagogët kanë frikë, provimi ishte i saktë! Në një reagim në facebook ndaj kritikëve, ministrja e Arsimit, Ministrja Besa Shahini, thotë se kritikat ndaj testit të
Shahini tregon kur do të zgjidhen drejtuesit e universiteteve Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka njoftuar se më datën 8 maj do të zhvillohen zgjedhjet për drejt
"Është e dhimbshme..." pedagogut, përlotet në mes të emisionit (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në studion e Fax News për të folur mbi ndërtimin e një shkolle në territorin e UBT-së, pedagogu Gjok
Rama fillon "luftën e shtrigave" në universitete: Ka sharlatanë me grada shkencore Kryeministri Rama ka paralajmëruar rishikimin e gradave dhe titujve shkencorë të dhëna në universiete, të cilat sipas ti
Ministrja e Arsimit sulmon pedagogët: Janë partiakë Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka shkruar në rrjetin spcial Facebook se shumë studentë duan të kthehen në mësim, por
Pedagogët në grevë, FHF kërkon mbledhje të jashtëzakonshme Deri në rrëzimin e ligjit për Arsimin e Lartë, vazhdon akoma më ngulm bojkoti i studentëve dhe greva e pedagogëve. D
Mbaron afati! Pedagogët futen në grevë Asambleja e Pedagogëve ka marrë vendimin e radhës, pas përfundimit të afatit njëjavor që i kishin lënë qeverisë për plot
Nis greva pa afat nga pedagogët e Shkencave Sociale Pedagogët e Fakultetit të Shkencave Sociale ashtu siç kishin paralajmwruar, kanw nisur grevwn pa afat. Vendimi wshtw
Ministrja e re e Arsimit takim me pedagogët, çfarë pritet të vendoset Disa prej pedagogëve të Universitetit të Tiranës kanë kërkuar një takim me ministren e Arsimit, Besa Shahini. Sipas
"Po nuk shkuan pedagogët në mësim do bie qeveria" Mbrëmjen e djehsme në emisionin “Zonë e Lirë” kanë qenë të ftuar pedagogët Arjan Curri dhe Arlind Qorri, të cilët kanë d
Pedagogët e UT ultimatum me 6 pika Ramës, pralajmërojnë grevë Asambletë e Fakulteteve të Universitetit të Tiranës i japin qeverisë afat 1 javor për tiu përgjigjur kërkesave të tyre n
Pedagogët e UT mblidhen nesër për protestën e studentëve Pedagogët e Universitetit të Tiranës janë duke kërkuar një formë organizmi të përgjithsmë për të mbështetur kërkesat që
Pedagogët grevë përpara Universitetit, Marku: Pse jemi kundër VKM-ve të qeverisë Përveç studentëve, ditën e sotme një pjesë e mirë e petagogëve të fakultetit të Histori-Filologjisë kanë dalë në grevë
E FUNDIT/ Pedagogët e Histori-Filologjisë hyjnë në grevë Pedagogët e Fakulteti të Historisë dhe Filologjisë kanë vendosur që të hyjnë në grevë deri sa qeveria sipas tyre të plot
Pedagogët e Histori-Filologjisë mbështesin studentët: Dënojmë dhunën e policisë Pedagogët e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në Universitetin e Tiranës janë radhitur në krah të studentëve që pr
Pedagogët paralajmërojnë grevë urie: Merrni masa për dhunën ndaj studentëve Dhuna e ushtruar ndaj studentëve nga Policia është gjykuar shumë rëndë nga Forumi për Lirinë Akademike. Madje ata kan
“Pedagogët nuk janë paguar për dhjetorin” E ftuar në “Top Talk” Grida Duma deklaroi se, për shkak të protestës që kanë zhvilluar studentët dhe e rinisën tashmë pa
"Me studentët dhe pedagogët", Rama publikon videon nga takimi te Gjeologjiku U duk sikur protesta e studentëve u tradhtua sot pasi sipas Kryeministrit Rama, studentët e Gjolojikut patën me të një t
Pedagogët e Filologjikut në krah të studentëve: Bojkot mësimit deri në plotësimin e kërkesave Pedagogët e Fakultetit të Filologjisë kanë zhvilluar një mbledhje në orët e para të ditës dhe kanë marrë vendim që të bo