999 rezultate për

pe-ja

Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchester United Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjiksh
PE-Maqedonisë: Në fillim marrëveshja e Përzhinos, pastaj bisedojmë për anëtarësim Përmes rezolutës së miratuar sot në Parlamentin Evropian me 503 vota “pro” , 113 vota “kundër” dhe 45 ‘abstenim” përshën
PPE-ja rezolutë për Shqipërinë, Basha: Të sigurohen zgjedhje të lira Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ndërmjet një statusi në Facebook ka bërë të ditur sot se Asambleja Politike e PPE-së ka
Schulz apel për vijimin me reformën në drejtësi Në një fjalim të mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë, Presidenti i Parlamentit Evropian, Martin Schulz, deklaroi se vendet
PE do të debatojë sonte rreth raprotit për Maqedoninë Parlamenti Evropian mbrëmjen e sotme do të debatojë rreth raportit për progresin e Maqedoninisë në vitin 2013 të përgati