999 rezultate për

pdsh-ja

Cilën ministri do PDSH-ja, që BDI nuk ia jep PDSH do të jetë pjesë e koalicionit qeveritar. Zyrtarë të PDSH-së konfirmojnë për mediat se kanë përfunduar bisedimet me
Me cilin kandidat garon PDSH-ja në Saraj? PDSH po shqyrton kandidaturat për Sarajin, ndërsa si kandidat më i mundshëm është ish-kryetari i komunës dhe ish-deputet
Thaçi: PDSH-ja mund të artikulojë kërkesat e shqiptarëve Në kalanë e Tetovës dega e PDSH-së Tetovë organizoi takim me strukturën e saj, ku prezent ishte edhe kryetari i partisë,
LR-PDSH-ja do e përkrahë qeverinë e re, por me disa kushte Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, duke folur për zhvillimet e fundit në Maqedoni dhe për formimin e qeverisë
Dauti: PDSH-ja nuk e mbështet Talatin për kryeparlametar "Debati mes VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së në parlament nuk është në favor të shqiptarëve", ka thënë për "TV21" deputeti i PD
Thaçi: PDSH-ja, Besa dhe Aleanca të bashkoheshin kundër BDI-së Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi, gjatë një interviste në emisionin "Zig-Zag" në "TV Art", ka thënë se PDSH-ja, Besa dhe Alea
PARAPRAKE/ Ali Ahmeti zgjedh të qeverisë me Gruevskin? Në qeveri, edhe PDSH-ja Kryesia e BDI-së është duke vijuar mbledhjen në Tetovë për të vendosur se me cilën parti politike maqedonase do të hyjë
Thaçi duhet të ikë nga PDSH-ja Lideri i LR-PDSH-së dhe "Aleanca për Shqiptarët", Ziadin Sela, një lidhje me Skype në emisionin Rrokum Roll ka thënë se
Çfarë po ndodh me shqiptarët?! Maqedonasit fitojnë edhe në Dibër Ka përfunduar numërimi i fletëve të votimit në Dibër të Madhe dhe sërish ka fituar një parti maqedonase. Sipas të d
Thaçi në Sllatinë: Nëse votoni PDSH-në rezultatet do t’i shikoni brenda 24 orëve (VIDEO) Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi, u shpreh sonte në Sllatinë se gjendja e shqiptarëve është shumë e k
Sadiku paralajmëron fitore historike: PDSH do ketë më shumë deputetë se BDI Kryetari i komunës së Studeniçanit, Azem Sadiku, ka paralajmëruar se PDSH-ja do të ketë një fitore historike në këto zgj
Demiri-Thaçit: "Je një bllof si PDSH-ja kur donte të ishte pjesë e qeverisë me një deputet" Kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi, tha mbrëmë në amisionin "Zig Zag", se do të jetë zv.Kryeministri i vetëm shqiptar në
PDSH-ja mungon në mbledhjen e Kuvendit Deputetët e LSDM-së do të marrin pjesë në seancën e sotme në të cilën në rend dite janë konstatimi i dorëheqjeve të mini
PDSH-ja nuk do të dorëzojë lista kandidatësh për deputetë Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) ka konfirmuar se nuk do të dorëzojë lista të kandidatëve për deputetë për zgjedhjet
Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore, e krijuar nga “Zoti”! Ish deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, në një postimin në rrjetin social Facebook shkruan se PDSH-ja e Menduh Thaçit ës
Thaçi: PDSH-ja do ua kthejë shqiptarëve paratë e shtetit Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) vazhdon me takimet e saj “Dëgjesa publike”, me ç’rast deputetë dhe funksionar partia
Fejzullahu: PDSH s'është shkaktare e krizes, nuk u besojme institucioneve (VIDEO) Deputeti i PDSH-së, Ernad Fejzullahu, është shprehur se nuk i beson institucioneve shteterore dhe se nuk eshte partia e
Taravari: PDSH-ja u bë biznes familjar, reformat të domosdoshme Arben Taravari ishte i ftuar në emisionin “Click plus” në Tv21, në një panel diskutimi me përfaqësues edhe të partive tj
Thaçi: PDSH do ti fitojë zgjedhjet (VIDEO) Update - Lideri partisë shqiptare në opozitë, Menduh Thaçii është i bindur se në zgjedhjet e ardhshme parlamentare PDSH-
Postet që mund të lerë BDI do ti marrë PDSH-ja Pas ndërprerrjes së bisedimeve të njëanshme nga lideri i opozitës maqedonase Zoran Zaev, partitë shqiptare BDI dhe PDSH