E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

pd-ne

Rama-Bashës: Opozita nuk kthehet më në qeveri me lojën voto PD-në e merr Monikën dhe Ilirin Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryedemokratin Lulzim Basha, lidhur me menaxhimin e situatës së
E skualifikuan nga lista e kandidatëve për deputet, Salianji: Nuk heq dorë nga PD! "Unë me PD-në jam bashkuar në opozitë, jam përplasur ballazi me qeverinë dhe në PD kam qenë dhe do të jem, e do të jap k
Rama ironizon PD-në: Nuk e kam harruar objektivin që 120 vota do ua sjell me avion nga Londra Kryeministri Edi Rama tha se shpreson që në pranverën e vitit 2021, aeroporti i Kukësit të jetë operacional. Me përmb
Hajdari bie dakord me PD-në, kërkon mbledhjen e Këshillit Politik Deputetja Rudina Hajdari përmes një emaili fton anëtarët e Këshillit Politik që të takohen nesër për të vendosur se çfar
"PS do vjedhë zgjedhjet", Braçe përplaset me PD-në pas akuzave Partia Demokratike ka ngritur akuza ndaj qeverisë Rama se ka nisur që tani të vjedhë zgjedhjet. Pikërisht për këtë, k
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
Rudina Hajdari ngre tonet ndaj Ramës: Po bën lojë me PD-në Deputetja Rudina Hajdari gjatë seancës së sotme ka vënë theksin sërish te listat e hapura, të cilat sipas deputetes janë
Dikur i angazhuar me PD-në, kush është "Titi i Ukës" që OFL-ja i çoi sot letrën OFL i dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë dy personazheve të njohur në Lezhë, të cilët sipas policisë janë dënua
Ish-miku i nxjerr sekretin Ramës: Në 2021 largohet nga pushteti, karrigen ia lë... "Ai e ka bindjen vetëm me PD-në. Ai e ka ndarë mendjen, në 2021 ikën nga pushteti dhe ia lë vendin Lulzim Bashës..."
Plas në PD pas pranisë së Çollakut në memorialin e Erdoganit: Shkoi me kokën e tij, nuk përfaqësoi PD-në Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani dënon ashpër ngritjen e memorialit në nder të viktimave të tentativës
PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO) Në video përgjimin nr.6 të publikuar nga "BILD" Ymer Lala bisedon me një person të panjohur, i cili ndër të tjera i treg
Lobimi rus për PD-në, Arben Ristani paraqitet në Prokurori Arben Ristani është paraqitur ditën e sotme në Prokurinë e Tiranës. Ristani është i thirur për tu pyetur si i pandehur n
Vjen një goditje e rëndë për PD-në, gjobitet miliona lekë Protestat e dhunshme të opozitës shqiptare të udhëhequra nga Partia Demokratike vijojnë që t'u kushtojnë xhepave të qyte
Ngjan me PD-në, kjo është logoja e partisë së Patozit (FOTO LAJM) Astrit Patozi ka regjistruar në gjykatë partinë Bindja Demokratike duke bërë edhe njoftimin e parë publik nën siglën e k
Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë, çfarë pritet të ndodh nesër me PD-në Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur në këto momente në selinë blu. Sipas bur
Reagon Lleshaj pas grabitjes në Rinas, sulmon PD-në (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në “Twitter” pas grabitjes së ndodhur sot në Rinas dhe deklaratave të sek
Financime nga Rusia për PD-në? Reagon Karpushin Ambasadori i Federatës ruse në Tiranë, Aleksandër Karpushin ka reaguar në lidhje me akuzat në politikën shqiptare për fi
Flet deputeti i ri Lefter Maliqi: Basha shkatërroi PD-në Lefter Maliqi në 2017-ën pas zyrtarizimit të listës së PD në Berat ku renditej i treti, doli përkrahë PS, duke u kërkuar
Veliaj sfidon PD-në: Më gjeni një dokument që vërteton se kam dhënë leje për Begon dhe jap dorëheqjen Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka sfiduar demokratët duke i kërkuar që të gjejnë një dokument që vërteton se ai ka
Arvizu dhe "fillimi i fundit" për PD-në! Nga Alfred Peza Besoj se ata pak njerëz në PD që dijnë ti lexojnë mire mesazhet amerikane, edhe kur ato vijnë nga një