999 rezultate për

pbdnj

Ndahen "grekët", Karamelo kundër Vangjel Dules Ligoraq Karamelo, edhe pse u zgjodh nga lista e PD si deputet i Kuvendit të Shqipërisë përfaqëson PBDNJ, kreu i së cilës
Kërcënojnë grekët e OMONIA: Greqia dhe Qipro të bllokojnë Shqipërinë në BE Ish-kandidati për Bashkinë e Himarës dhe kreu i OMONIAs, Fredi Bejleri, ka paralajmëruar se nëse pronat në Shqipëri nuk
Vangjel Dule flet për "divorcin" me Ramën dhe afrimin me Bashën Cilat ishin arsyet e divorcit të Vangjel Dules me Edi Ramën dhe a beson ai në opozitën e Bashës? Çështja çame, afrimi i
Dule sulmon Ramën nga Konventa e PBDNJ-së: Tensionoi marrëdhënien me Greqinë Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, ka reaguar sot për deklaratat kërcënuese të ministrit grek të Mbrojtjes, i cili tha se Gr
HIMARA/ Dule dhe OMONIA mblidhen sot në Katedralen Ortodokse në Tiranë (FOTO) Qeveria shqiptare është duke u përballur me presione nga Greqia zyrtare për shkak të planit për të prishur disa ndërtesa
PBDNJ në sulm ndaj PS: Po grabit pronat e himarjotëve Dega e Partisë për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut dhe OMONIA në Himarë, deklaron se në një kohë që kryetari i Bashki
Meta uron Dulen: Përfaqëson denjësisht minoritetin grek Ilir Meta ka uruar Partinë Bashkimi për të Drejtat e Njeriut për Kongresin e mbajtur sot. Në një deklaratë për mediat, M
PBDNJ: Rama-Kokëdhima po bëjnë genocid pronësor në Himarë PBDNJ me anë të një deklarate për mediat akuzon dyshen Rama-Kokëdhima se po bëjnë “genocid pronësor” në Himarë. "Kët
PBDNJ dënon arrestimin e biznesmenit Neranxi Lidhur me rastin e një dite më parë, ku policia shoqëroi në komisarit biznesmenin Nikollaq Neranxi, pas një përplasje qe
PBDNJ mandaton Dulen për negociata me PD Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut nis përgatitjet për zgjedhjet parlamentare të 2017. Duket se Dule është mandatu
Bashkëpunimi politik me OMONIA-n, esencial për PBDNJ-në Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut organizoi ditën e shtunë në qytetin e Sarandës, aktivitetin e degëve Sarandë, D
Kokëdhima: Dule është si Saliu, tradhëtoi minoritetin dhe provokoi Himarën Nga Vlora, deputeti socialist Koço Kokëdhima i është përgjigjur deklaratave të PBDNJ, se ai po ndërton pa leje në Himarë
PBDNJ sulmon Kokëdhimën përmes IKMT Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut, me anë të një deklarate të shpërndarë për mediat ka reaguar për aksionin e Ins
PBDNJ apel qeverisë pas humbjes së jetës së foshnjes Me anë të një apeli të hapur, Partia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut i drejtohet qeverisë për marrjen e masave pas ngj
PBDNJ kërkon marrjen e masave për vdekjen e foshnjes nga i ftohti Pas reagimit të Avokatit të Popullit, Igli Totozani, lidhur me faktin se një foshnje një muajshe ka ndërruar jetë për sh
Ja emrat fitues për Këshillat Bashkiakë Tashmë janë zbardhur emrat e kandidatëve fitues në bashkitë e vendit, që do të jenë pjesë e këshillave bashkiakë. Ja kus
PBDNJ denoncon një rast të votimit me kartë identiteti fallco Sa i takon votimit të personave me karta identiteti fallco, një reagim ka ardhur nga PBDNJ. Me anë të një reagimi për me
Hyn në qendrën e votimit, kandidati i PBDNJ-së në Himarë nxirret me forcë (VIDEO) Sherr në një qendër votimi të lukovës me kandidatit të PBDNJ-së për bashkinë e Himarës, Fredi Beleri dhe komisionerëve t
PBDNJ reagon për incidentin në Konispol: Urgjentisht të merren masat Me kalimin e orëve shtohen edhe më shumë tensionet në qëndrat e votimeve. Një situatë e tillë ka ndodhur në korridoret e
PBDNJ dhe Opozita skenarë për tërheqjen e komisionerëve Nga Arben LLALLA - Partia PBDNJ dhe partitë e tjera opozitare do të krijojnë incidente me skenarë të parapregatitura me