999 rezultate për

pazzini

Sadiku nuk ka frikë nga Pazzini, ja çfarë i tha Panucci pas kalimit tek Levante Nga Polonia në La Liga. Armando Sadiku bëri transferimin në një prej kampionateve elitare në botë, mirë- po është ende n
Pazzini: Debutim ëndrrash, i shënova gol Real Madridit Giampaolo Pazzini e quan debutim ëndrrash paraqitjen e parë në La Liga, pasi shënoi gol dhe atë kundër Realit. Real M
Icardi komplimenton Valero për golin e parë si “zikaltër” Në sfidën ndaj Veronës, në “Betegodi”, për javën e 11-të të Serisë A, Mouro Icardi nuk tregoi formën e tij më të mirë.
Pazzini barazon shifrat nga penalltia (VIDEO) Verona ka barazuar rezultatin kundër Interit në "Bentegodi". Sulmuesi veteran Giampaolo Pazzini ka shënuar për Veron
Milani mbyll me fitore sezonin e dështuar (VIDEO) Milani ka shënuar një fitore me mjaft rëndësi përballë Atalantës në fushë kundërshtare. Milanezët kanë fituar 3:1 në
Udineze mposht Milanin (VIDEO) Udineze ka mundur të fitojë me rezultatin 2:1 përballë Milanit. Kjo është një fitore me shumë rëndësi për ekipin nga
Juve-Milan, shkëmbim De Ceglie-Pazzini? Milani përgatitet për revolucion në mbrojtje. Pas vizitave mjekësore të Salvatore Bocchetti dhe tratativave me Palermon
Destro te Milani, Pazzini te Juventus? Merkatoja e janarit vazhdon të mbajë të mbërthyer sulmuesit në Serie A. Një efekt domino pritet të ndodhë edhe në ditët
Milano, Pazzini e Dodo u shërbejnë të varfërve (FOTO LAJM) Dy kampionë të sportit milanez dhe 12 djemë të Qëndrës Sportive Italiane kanë formuar një skuadër për ti shërbyer të var
Shpërthen gruaja e Pazzinit: Jepini mundësinë të tregojë veten (FOTO LAJM) Shumë ndeshje në pankinë, por Giampaolo Pazzini nuk ka bërë kurrë "zhurmë". Por ajo që nuk qëndron e qetë është bashkësh
Milan, 4 largime që në janar (FOTO LAJM) Kura e Pippo Inzaghit po i bën mirë Milanit por jo të gjithë futbollistët bëjnë pjesë në planet e tij. Nga Mexes te Pazz
El Shaarawy i "fut duart" Pazzinit (VIDEO) Milani u rikthye këtë fundjavë te fitorja duke mundur 2-0 Chievon në "San Siro" falë golave të Sulley Muntari dhe Keisuk
Wolfsburg nis "sulmin" për Pazzinin Wolfsburg është në kërkim të një sulmuesi dhe drejtuesit gjermanë kanë shënjestruar kampionatin italian si tregun e duhu
Xhemaili te Milan, Pazzini te Napoli? Emër i ri për mesfushën e Milanit për sezonin e ardhshëm. Kuqezinjtë kanë vënë në shënjestër Blerim Xhemailin, 28-vjeçar
Milan, shkëmbim Pazzini-Dzemaili? "Je so pazzo" (Unë jam i çmendur). E kemi tashmë titullin e telenovelës që pritet të na ndjekë përgjatë të gjithë merkat
Milan-Parma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas eleminimit në Champions League dhe pas disa ditësh plot me polemika Milani i Clarence Seedorf rikthehet të luajë në
Milan, Pazzini nën vëzhgimin e Napolit Barazimi i djeshëm në transfertën e Livornos tregoi edhe një herë se Napoli e ka të vështirë të gjejë golin kur nuk luan
Pazzini: Seedorf i madh, por në fushë luajmë ne I intervistuar nga mikrofonët e "Sky", pas fitores me përmbysje ndaj Cagliarit falë golit të tij në minutën e 89, Giampa
Seedorf e nis keq, dëmtohet Pazzini Telashi i parë për Clarence Seedorf: trajneri i ri i Milan nuk mund të mbështetet në shërbimet e Giampaolo Pazzinit. Sul
Pazzini: Largimi i Allegrit, humbje e madhe për Milanin Sulmuesi i Milanit, Giampaolo Pazzini, ka deklaruar se largimi i Massimiliano Allegrit nga drejtimi i skuadrës është një