999 rezultate për

pazare

Pazare droge, ekzekutimi i shqiptarit në Spanjë për larje hesapesh Garda Civile i atribuon një krimineli të dhunshëm nga Totana ekzekutimin e një shqiptari, trupi i të cilit u gjet në lum
Atentati ndaj shqiptarit në Itali: Nga gruaja "boss-e" tek prishja e pazareve të drogës Dy ditë më parë në plazhin Torvaianica në Romë u qëllua me dy plumba shqiptari Selvadi Shehaj, 38-vjeç. Shqiptari ndo
Kërkesa e Haradinajt për pjesëmarrje në dialog, vetëm për konsum elektoral dhe rritje të pazareve politike Ish-kryeministri i Kosovës dhe kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj si duket do t’i tërheqë nga de
Deputetja i hakërrehet Murrizit: Nuk jam pjesë e pazareve, ti s'më bën dot pis! "Unë nuk kam qënë pjese e asnje pazari politik në kafenetë e parlamentit për të votuar apo rrëzuar ligje në kundërshtim
Opozita në Kuvend u përça, reagon ashpër Murrizi dhe flet për pazare: Hajdutë e spurdhjakë! Deri më tani 5 deputetë nga opozita parlamentare kanë deklaruar votën pro për marrëveshjen e arritur për Reformën Zgjedh
Gjendet gjysëm i varrosur shqiptari në Itali, e shkuara e errët dhe pazaret e drogës Një shqiptar u gjet i vrarë nga Policia italiane. Pas disa orëve është bërë i mundur edhe identifikimi i kufomës. Ai ësh
Hajdari me tone të forta: T'i rrimë larg pazareve Deputetja e opozitës së re, Rudina Hajdari ka folur për mediat pas dakordësisë së arritur sot mes palëve në Këshillin Po
Kurti-Ramës për ndalimin e Abazit: Uroj të mos jetë hakmarrje për prishjen e pazareve me Vuçiç Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar nga Qeveria e Shqipërisë dhe Bashkia e Tiranës që të lirojnë protestuesit që kundërshtua
Hajdari: Teatri u prish në marrëveshje të plotë, bëjnë ditën sikur zihen e natën bëjnë pazare Deputetja, Rudina Hajdari nëpërmjet një postimi në facebook, thotë se Teatri Kombëtar sot u prish nga klasa politike në
Hajdari reagon pas shkarkimit: Jam Rudina e Azemit, nuk bëhem pjesë e pazareve Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas vendimit të grupit parlamentar demokrat për ta shkarkur si kryetar dhe për të zg
Kush është Altin Ndoci, vrasësi gjakftohtë që ekzekutoi 4 persona për prishjen e pazareve të drogës Zbardhen detajet për identitetin e 2 personave që ekzekutohen dy vëllezërit Besmir dhe Viktor Haxhia, dhe më herët në vr
Rama i përmend Metës pazaret politike: Ka të gjitha arsyet pse jeton si "o sot o kurrë" Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e tij ditën e sotme në Kuvend. Ndër të tjera ai ka përmendur edhe Presidenti
Bënë "luftë" për prishje pazaresh, merret vendimi për katër të rinjtë Katër të arrestuarit pas përplasjes me armë zjarri në qendër të qytetit të Shkodrës pak ditë më parë kanë dalë gjatë dit
Ish-deputeti: Lulzim Basha po bën pazare me Ramën Pedagogu i gazetarisë, njëherësh analist politik, Mark Marku, i ftuar sot në studion e “Abc News”, ka komentuar tryezën
Krasniqi: LVV-LDK koalicion i pazareve të pista Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha para deputetëve se koalicioni LVV-LDK është i
Korab Lita sulmon Rudina Hajdarin nga foltorja: Ka bërë pazare për Reformën Zgjedhore Deputeti Korab Lita -ka reaguar ditën e sotme në Kuvend në lidhje me refromën zgjedhore. Teksa ka theksuar ligjvënësi
U prishën pazaret e drogës? Pse u ekzekutua biznesmeni në Mirditë Biznesmeni Kastriot Reçi , 47 vjeç u ekzekutua ditën e sotme sapo doli nga lokali i tij në Rreshën. Por Reçi ishte nj
Berisha: Plagosja e Fatos Tushes pasi u prishën pazaret me ish-shoferin Me 31 dhjetor, kur njerëzit po përgatiteshin të festonin, kryebashkiaku i Lushnjës u dërgua në spital pas një sulmi në z
PD reagon për atentatin në Lushnjë: Prishje pazaresh! Ngjarjen e rëndë në Lushnjë, Partia Demokratike e ka konsideruar një prishje pazaresh droge. Sipas deklaratës, shofer
Kryetari i PSD sulmon VV: Po bëjnë si qeveritë që i kundërshtuan Kryetari i ri i PSD’së, Dardan Molliqaj, tashmë rolin e opozitarit do t’i duhet të bëjë përmes rrjeteve sociale e paraqi