999 rezultate për

pazar

Marsida Qatja në rrezik për jetën? Artan Hoxha: Dritani u vra për prishje pazaresh Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve e cila u bë "molla e sherrit" për ngjarjen në Kavajë është marrë nën hetim dhe rrezik
Inter sërish pazar te Manchester United, Conte kërkon Nemanja Matic Interi nuk ndalet duke gjurmuar lojtarët e Manchester United. Pasi siguruan shërbimet e Romelu Lukakut dhe Alexis Sanche
Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve nga Al Pazar: As nuk më kanë telefonuar! Dy aktorët Romeo dhe Donald Veshaj para pak ditësh lajmëruan në një emision televiziv se nuk do të jenë më pjesë e ‘Al P
Me një kujtim nga babai i ndjerë, vëllai përlot live aktoren e "AL Pazar" (VIDEO) Aktorja, Xheni Hallulli e ftuar në emisionin “Rreze Dielli” është emocionuar dhe ka shpërthyer në lot, pas surprizës së
"Nuk e donte Romeon në Al Pazar", Rudina tregon si e bindi Agron Llakajn (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur e humorit Rudina Dembacaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ku ka treguar të rej
Hile që do t'i bëjnë fëmijët ta duan shkollën Sot bisedat më të shpeshta të prindërve dhe familjeve, rrotullohen rreth shkollës. Dita e parë, vjen me ankth jo vetëm p
Sherr me binjakët e "AL Pazar", menxaheri i VIP-ave: Ja kam thënë në sy (FOTO LAJM) Xhani Demika së fundmi ka folur për të gjitha aventurat e tij këtë vere dhe zbuloi shumë sekrete për personazhet publik
Flor Binaj dhe binjakër e "AL Pazar" imituan Agron Llakaj, por si e priti aktori (VIDEO) Një video e aktorëve të humorit, Romeo Veshaj, Florjan Binaj dhe Donald Veshaj, po bën xhiron e internetit këtë të martë
Ekzekutimi i Armando Gjinit në sy të fëmijëve, i përfshirë në pazare droge dhe i mbytur në borxhe Vrasja e Armando Gjinit katër ditë më parë në Rrëshen, vazhdon ende të jetë pa autor, por grupi hetimor që po punon për
Faktet më qesharake që keni dëgjuar ndonjëher 1. Të përplasësh kokën në mur për një orë humb 150 kalori. 2.7% e të rriturve amerikanë besojnë se qumështi me çokoll
Basha nga Korça: Do kemi zgjedhje të parakohshme, por jo pazar me Ramën Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga Korça ka folur përsa ipërket situatës politike aktuale në vend. Basha ka
Basha: Kjo krizë politike do të mbyllet jo mbi pazare por mbi parime Kreu i PD-së, Lulzim Basha theksoi edhe një herë se nuk do të ketë marrëveshje me pazare për zgjidhjen e krizës, por mbi
Gjermania thirrje palëve shqiptare: Parlamenti është i shenjtë, nuk është pazar Grupi i deputetëve të Bundestagut gjerman ndodhet në Shqipëri ku mbi të gjitha ka diskutuar lidhur me gjendjen politike
Bayerni pazar me Atleticon, gati të transferojë një tjetër lojtar Bayern Munchen duket se do të bëj një merkato të madhe këtë verë. Gjiganti gjerman pas transferimeve të Pavard dhe He
Vrau brutalish një burrë për pazare droge, arrestohet pas 16 vitesh Një nga personat më të kërkuar në Evropë është arrestua në Maltë për vrasjen brutale të një burri. Christopher Guest
Pas pazarit, seks i egër dhe kokainë! Detaje tronditëse nga videoja që shkundi Austrinë (VIDEO) Detaje të tjera kanë dalë në publik pas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zëvendës kancelari Johann Goutenus sh
Haradinaj: Gjermani nuk bëri pazar, por tha direkt "Po" për vizat Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se takimi në Samitin e Berlinit ishte historik për Kosovën dhe se askush nuk mund
Basha i vendosur: Nuk ka pazar me të keqen, vetëm perspektivë Europiane Lideri demokrat Lulzim Basha deklaroi në Durrës se Partia Demokratike nuk ka rrugë pazari me të keqen por vetëm për pres
Në qytetin serb propozohet që dy rrugë të emërtohen Ibrahim Rugova dhe Adem Demaçi Në qytetin e Novi Pazarit në Serbi, janë propozuar disa ndryshime të emërtimeve të rrugëve të këtij qyteti. Emri i Sh
Nami në lokale, si bëhen pazaret për seks dhe drogë në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më