999 rezultate për

pazakontĂ

Krijesa të pazakonta që duken sikur kanë dalë nga librat (FOTO LAJM) Në veprat e tyre, shkrimtarët e shkencave fantazive përpiqen të krijojnë krijesa të pazakonshme që do të mahnisin imagji
Mendoni se keni një ditë të keqe? Epo shikoni këto foto (FOTO LAJM) Nëse mendoni se keni pasur një ditë të vështirë në punë atëherë nuk i keni parë ende këto foto. Në galerinë bashkëngj
Faktet që nuk ju kishin shkuar në mendje, pse femrat janë edhe të pazakonta (FOTO LAJM) Ok doni të dini disa gjëra interesante për femrat? Pikërisht për femrat, për këto qënie kaq komplekse por njëkohësisht g
Njerëz të cilët duhet të kenë bërë mësime alternative të parkimit (FOTO LAJM) Në të kaluarën, të kesh një makinë ishte një luks. Por sot, hapësirat parkimi janë luks i ri pasi ka kaq pak prej ty
Gjashtë shenja të pazakonta që paralajmërojnë problemet e zemrës Një në katër njerëz ndërrojnë jetë nga sëmundjet kardiovaskulare dhe fatkeqësisht shenja e parë paralajmëruese e një pro
Ngjashmëri të pazakonta, vështirë të besoni që kanë ndodhur (FOTO LAJM) Vajzat janë gjithmonë të shqetësuara nëse veshja e tyre është e njëjtë me atë që ka veshur dikush tjetër. Nëse doni t
Metoda të pazakonta të transportit që thyejnë çdo kufi! (FOTO LAJM) Nuk ka kufizime për imagjinatën njerëzore dhe aftësinë e tyre për t'u përshtatur me aftësitë e papërshtatshme. Por n
Çfarë tmerri! Këto shoferë kanë bërë gjëra të pazakonta në makinat e tyre (FOTO LAJM) Imazhet e gjetura në Reddit, Imgur dhe në mediat sociale zbulojnë se ka një numër alarmues të pronarëve të automobilave
Gjëra të pazakonta që ndodhin vetëm në Japoni! (FOTO LAJM) Ka disa gjëra në Japoni që janë vërtet tronditëse. Para se të shkoni në Japoni, sigurohuni që mos të jeni mbipeshë,
Këmbët e pazakonta të adoleshentes bëhen virale menjëherë (FOTO) Adoleshentja e njohur vetëm si Marisol nga Granada e Spanjës, ka postuar një imazh në Twitter, kur tregon se si ka kombi
Hartat e pazakonta që tregojnë botën nga një kënd tjetër (FOTO LAJM) Këtu janë harta të cilat do t'ju bëjnë të shikoni botën krejtësisht ndryshe. Ato mund të përdoren për të gjetur shum
Kafshë të pazakonta që mund të shihen një herë në jetë! (FOTO LAJM) Të gjitha kafshët janë të ndryshme, por jo të gjitha dallimet janë të dukshme për syrin. Disa kafshë kanë një histor
A do të thonit PO? Propozimet më të pazakonta për martesë (FOTO LAJM) Ndërsa Dita e Shën Valentinit po afrohet, shumë persona planifikojnë të dashurëve të tyre. Një seri fotografish qesha
Janë hite në internet, fotografitë më të pazakonta me të huaj (FOTO LAJM) "Fotobomb" janë fotografi që përfshijnë njerëz të cilët fillimisht nuk kishin për qëllim të dilnin në foto. Si rezul
Kur nuk dini asgjë për vendin ku jetoni! (FOTO LAJM) Ju mendoni se dini gjithçka për vendin ku jetoni, derisa një ditë ju shihni diçka kaq të çuditshme. Disa njerëz ndanë
Fotografi të pazakonta që duhet të shihni dy herë për t'i kuptuar! (FOTO LAJM) Nuk ka kufij për njerëzit me një imagjinatë të cilëtve edhe gjërat më të thjeshta dhe më të zakonshme mund tu duken madh
7 shenjat e pazakonta që tregojnë se po bëheni një njeri i mirë Disa ndryshime janë të qëllimshme, ndërsa disa janë rezultat i përvojave. Këtu janë 7 shenjat të cilat tregojnë se ju
Kafshët në situata të pazakonta (FOTO LAJM) Kafshët janë zakonisht shumë të pavarura dhe nuk na afrohen nëse nuk janë të uritur. Megjithatë, nganjëherë ata hyjn
Kirurgjitë e pazakonta plastike që po bëhen popullore (FOTO LAJM) Në ditët e sotme korrigjimi i pamjes është bërë një gjë e zakonshme, kirurgjia plastike në veçanti është bërë shumë popu
Gratë presin gishtat e këmbëve, traditat e pazakonta të fisit “Dani” në Indonezi (FOTO LAJM) Tributë janë një traditë e vjetër që praktikohet nga fise të ndryshme, e kësaj radhe do japim panoramën e tribusë indone