999 rezultate për

pazakontĂ

COVID-19, UFO, zjarre dhe sulm karkalecash: 10 gjëra të pazakonta që ndodhën në 2020 2020 ka qenë një vit i vështirë për të gjithë botën. Ngjarje të të ndryshme dhe të frikshme pushtuan përgjatë gjithë kët
"Të gjithë çuditen me mua", Afërdita tregon simptomat e pazakonta të shtatzënisë (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël dhe së shpejti ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl do të bëhen prindër për
Frika nga seksi: 9 llojet e fobive më të pazakonta që do u lënë pa fjalë Edhe pse realisht nuk ekziston asnjë rrezik dhe shpesh nuk dihet se ku qëndron rrënja e fobisë, njerëzit kanë frikë nga
Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM) Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria nuk
Këto janë 10 kishat më të pazakonta në botë (FOTO LAJM) Kishat, përveçse objekte kulti, shpeshherë bartin dhe vlera arkitekturore e historike; por ndërsa sërish në imagjinatën
Pamje të pazakonta: Anija me 4 mijë ton mallra lufton mes dallgëve gjigande (VIDEO) Këto janë pamjet e tmerrshme ndërsa tre anije shpëtimi luftuan me dallgët gjigande 6 metra për të parandaluar që një ani
Sekreti që fshihet pas këtyre pamjeve të pazakonta (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Nga "dëfrimet" në psikiatri te kafazet për fëmijë, gjëra normale të të shkuarës (FOTO LAJM) Nëse mendoni se njerëzit bëjnë gjëra të pazakonta ditën e sotme, duhet të hidhni një sy në të shkuarën. Shihni se çfa
Mbajini mend: Tre shkaqe të pazakonta të dhimbjes së kokës Përafërsisht gjysma e të rriturve vuajnë nga dhimbja e kokë të paktën një herë në vit, sipas Organizatës Botërore të Shë
Fshihen në thellësitë e deteve, peshkatari zbulon krijesat e pazakonta (FOTO LAJM) Ata mund të duken si krijesa aliene, por këto gjallesa të frikshme të detit jetojnë shumë afër nesh. Bishat misterioz
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
6 sinjalet e pazakonta që tregojnë se nuk jeni mirë me shëndet Kur diçka nuk është në rregull, trupi juaj dërgon sinjale. Mund të jetë një dhimbje koke, dhimbje barku, ndryshime në pe
6 sinjalet e pazakonta që tregojnë se nuk jeni mirë me shëndet Kur diçka nuk është në rregull, trupi juaj dërgon sinjale. Mund të jetë një dhimbje koke, dhimbje barku, ndryshime në pe
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM) Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë. Nga bi
Pamje të pazakonta mes Tiranës: I riu del lakuriq në rrugë, policia bën sehir (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë të martë në Tiranë, ku një i ri është parë që të lëvizë i zhveshur në rrugët e k
Johnny Depp merr hak ndaj ish-gruas, ekspozon rregullat e pazakonta Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij
5 përdorime të pazakonta të lëngut të kastravecave turshi Kastravecat turshi kanë shumë përfitime. Si një ushqim i fermetuar, janë të pasur me baktere të mira që ndihmojnë në sis
Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM) Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria nuk