999 rezultate për

paypal

Çfarë është dhe si t’a hapni një llogari PayPal PayPal është një shërbim online i cili garanton siguri për blerjet dhe shitjet online. Ndonëse ekzistojnë disa kompa
Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në
Tani mund të dërgohen para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Skype
Tani mund të dërgoni para me aplikacionin e Skype dhe PayPal Skype dhe PayPal kanë njoftuar sot integrimin e shërbimeve të tyre përkatëse. Kjo vlen për aplikacionet mobile të Sk
Nga Facebook-u tani mund tu jepni para miqve Facebook prezanton një tjetër risi për këtë rrjet social. Facebook prezanton aplikacionion për dërgimin e parave përmes
PayPal i dorëzon FBI-së 1,000 adresa IP të Anonymous Vitin e kaluar PayPal u sulmua nga Anonymous pasi ngriu llogarinë e Wikileaks-it. Duket se PayPal më në fund ka vendosur
PayPal paguan studentët për të lënë universitetin! Bashkë-themeluesi i PayPal dhe investitori i Facebook Peter Thiel është duke inkurajuar studentët të heqin dorë nga univ
PayPal: Google na vodhi punonjësit dhe sekretet PayPal ka paditur Google me akuzën e vjedhjes së punonjësve dhe sekreteve tregtare që mund të kenë çuar në nisjen e shër
Përkrahësit e WikiLeaks, luftë kundër Paypal dhe Amazon Përkrahësit e faqes WikiLeaks kanë zgjeruar luftën e tyre në internet kundër kompanive Paypal dhe Amazon të cilat i akuz