999 rezultate për

payet

Pranon ulje page, Payet vendos mbylljen e karrierës te Marseille Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të "varë këpucët në gozh
Ylli francez refuzon uljen e pagës: Jam kryefamiljar Mesfushori francez, Dimitri Payet ka refuzuar uljen e pagës me 30% duke u justifikuar me të qenit kryefamiljar. Payet
Nga Mbappe te Payet, shikoni 10 golat më të bukur të këtij sezoni në Ligue 1 (VIDEO) Kampionati francez i futbollit ka mbyllur tashmë fazën e parë teksa janë luajtur 19 javë kampionat. Në këto javë janë sh
Ky është goli i Payet që po "çmend" rrjetet sociale (VIDEO) Marseille ka mundur Guingamp të dielen në Ligë 1 të Francës me rezultat të thellë 4-0. Autori i golit të tretë të kë
Lee Dixon: Payet u dëmtua sepse preku trofeun Finalja e Europa League vazhdon ende te komentohet, këtë rradhë ka qënë ish-lojtari i Arsenalit, Lee Dixon që kritikonte
Payet shpërthen në lot pas zëvendësimit (VIDEO) Payet ka shpërthyer në lot pasi është lënduar keq në ndeshjen në mes Marseilles dhe Atletico Madridit. Kapiteni i sku
Driblimi fenomenal i Payetit e dëmton portierin, del me barel (VIDEO) Marseille shënoi fitore të martën në mbrëmje ndaj Strasbourg me rezultat 2-0. Por ajo që bëri më shumë buj nuk ishte fit
Marseja nuk paguan më shumë se 25 paund për Dimitri Payet Francezët e Marsejes janë duke negociuar deri në minutat e fundit me West Ham për ta marrë shërbimet e Dimitri Payet, po
Payet kryen vizitat mjekësore në ekipin e ri Dimitri Payet do të transferohet në Marseille. “Sky Sport” në Angli ka njoftuar se West Ham dhe Marseille kanë arritur m
Payet kërcënon West Ham-in: Nëse nuk më shisni ... Në sezonin e fundit ka qenë një ndër futbollistët më të spikatur në Premier League madje zhvilloi dhe një Europian shumë
Jo vetëm Payet, ja yjet e tjerë që kanë refuzuar të luajnë për West Ham (FOTO) Dimitri Payet nuk dëshiron më që të luajë me skuadrën e West Ham. Trajneri Slaven Bilic ka zbuluar se ylli francez ka ve
Collina: Gjyqtarët e fituan Europianin, dëmtimi i Ronaldos ... Një ndër gjyqtarët më të mirë ka njohur futbolli, italiani Pierluigi Collina, ka shumë i kënaqur nga paraqitja e gjyqtar
Zyrtare/ Dimitri Payet vendos për të ardhmen Dimitri Payet ka vendosur zyrtarisht të qëndrojë në West Ham. Lajmi është konfirmuar nga klubi dhe vetë "Ylli" i Francës
Të gjithë e kryqëzuan Payet, ja çfarë thotë ai për dëmtimin e Ronaldos Momenti i dëmtimit të Ronaldos nga Payet, padyshim ishte edhe ndër më të diskutuarit e finales së mbrëmshme mes Portugal
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes (FOTO LAJM) Kombëtarja franceze ka arritur të mposht atë të Islandës me rezultat të thellë 5:2 në ndeshjen çerekfinale në Euro 2016.
Franca e pamëshirshme, por turpëron Islandën (VIDEO) Franca nuk ka mëshirë në pjesën e parë ndaj Islandës. “Gjelat” po shkatërrojnë ishullorët duke mbyllur 45 minutat e para
Statistika interesante për Memushajn / Krijoi 7 shanse në një ndeshje, ja kalon vetëm Payet Ledian Memushaj është ndër futbollistët më meritor në fitoren e Shqipërisë ndaj Rumanisë ndërsa një statistikë interesan
UEFA: Payet, "lojtari i ndeshjes" Francë-Shqipëri Dimitri Payet është zgjedhur lojtari më i mirë i ndeshjes Francë-Shqipëri. Shqipëria humbi me një rezultat 2:0 nga Fr
Payet, shpallet njeriu i ndeshjes Dimitri Payet vendosi ndeshjen e parë të Francës. Ylli i “gjelave” shënoi një gol të mrekullueshëm, ndërkohë që në fund
Europian spektakolar, Francën e shpëton një super Payet (VIDEO) Franca e ka nisur me një fitore me shumë vuajtje 2-1 Europianin në shtëpinë e saj. Një super gol në minutat e fundit të