999 rezultate për

pavullnetshme

Shameti qahet për penalltinë: Nuk ishte pasi ishte e pavullnetshme Tri pikë të rëndësishme për Kukësin, që vlejnë më shumë në anën psikologjike dhe për vazhdimësinë. Ylli Shameti theksoi
Pse na hapet goja në mënyrë të pavullnetshme, dhe pse është ngjitëse Të gjithë e pyesim veten pse na ndodh shpesh te na hapet goja. A është ky një mekanizëm i pavullnetshëm? Mjeku paris
Cana i thyen hundën Marchettit, tifozët: E ka paguar Berisha Pas gëzimit të madh që ndanë mbrëmjen e djeshme pas kualifikimit ndaj Napolit, rifillojnë zënkat në kampin lacial. Një p
Newcastle-Southampton, Sissoko hedh K.O arbitrin (VIDEO) Episod më shumë unik se i çuditshëm në ndeshjen e djeshme të Premier League mes Newcastle United dhe Southampton: futbol
Panik për Messin, i drejtojnë armën (VIDEO) Ylli argjentinas i futbollit, Lionel Messi ka kaluar një aventurë të hidhur teksa ndodhej në Arabinë Saudite, ku kombëta
Si ta kuptosh nëse je interesant Shpeshherë, në takime me njerëzit, biseda apo flirtime ndodh që duam të kuptojmë përshtypjen që kemi lënë tek personi tj