999 rezultate për

pavioni

Infermierja ruse merr masë disiplinore, punon me të brendshme në pavionin e meshkujve (FOTO LAJM) Po bën xhirron e rrjetit një infermiere në Rusi e cila ka dalë me të bredshme dhe pajisjet mbrojtës për koronavirusin.
Një paciente doli e infektuar me koronavirus, mbyllet pavioni i ortopedisë në Lezhë Mbyllet pavioni i ortopedisë në spitalin e Lezhës. Një paciente ka rezultuar pozitive ndaj Koronavirusit. Ajo ishte o
Tenton të vetvritet një i burgosur në Dubravë Një i burgosur ka provuar sot të vetëvritet në burgun e Dubravës. Por, shokët e tij të qelisë se burgut e kanë parand
Tronditëse, 25 vjeçari nga Kurbini i jep tragjikisht fund jetës Më anë të një njoftimi për media policia e Lezhës, bën të ditur se ka ndërruar jetë në pavionin e toksikologjisë në QSUT
DETAJET NGA QSUT/ I sëmuri mendor u hodh nga kati i katërt i pavionit Pak pasi u raportua se një 53 vjeçar është hedhur nga kati i katërt i pavionit të Gastrologjisë, mësohet se pacienti ish
Spitalet e vdekjeve… Shefi i pavionit rrëfen çfarë ndodhi Shefi i pavjonit në maternitetin e Pogradecit, Ilir Gosho, ka reaguar në lidhje me vdekjen e një foshnje. Ai ka thënë se
Shok në spital, pacienti i vë flakën vetes brenda pavionit Një pacient i ka vënë flakën vetes brenda repartit të dializës në një spital privat në kryeqytet. Ende nuk dihen se
“Kaubojsi” shokohet me indiferencën e drejtorit dhe kushtet në spitalin e Lezhës (FOTO LAJM) Teksa ka kaluar vetëm një ditë pas arrestimit të infermierit të spitalit të Lezhës, se kishte qëndruar në kabinë me shof
Rama drejt Venecias, nesër në Pavionin Shqiptar në Arsenale Kryeministri Edi Rama zhvillon një vizitë në Itali ku do të marrë pjesë neser në Pavionin Shqiptar ne Arsenale, ku do ti
Shqipëria në Bienalen e Venecias Shqipëria merr pjesë në edicionin e 14-të Ekspozitës Ndërkombëtare në Binalen e Venecias me pavionin e saj të titulluar
Bioplastika në arkitekturën e re (FOTO-LAJM) Pavioni Arbo Skin është realizuar nga projekti i kërkimit Itke i Universitetit të Shtutgardit. Pavioni është ndërtuar me
Muzeu Kombëtar, inagurohet pavioni i “Terrorit Komunist” Kryeministri Sali Berisha është duke vizituar ambjentet e Muzeut Historik Kombëtar, pasi sot, 21 vjet pas rënies së bust