999 rezultate për

paviceviq

Insiston Serbia, kërkon lirimin e Mitroviqit Oficeri për ndërlidhje i Serbisë në Kosovë Dejan Paviçeviq ka vizituar sot në Burgun e Sigurisë së Lartë në Gërdoc, Podu
"Ambasadori i Serbisë" në Kosovë pëson sulm në zemër Oficeri ndërlidhës i Serbisë në Kosovë Dejan Paviçeviq është dërguar ditën e djeshme menjëherë në Qendrën e Urgjencës pë
Paviçeviqi pret me "padurim" Sadikun Një muaj nga marrja e detyrës, oficeri për ndërlidhje i Serbisë në Kosovë Dejan Paviçeviq shprehet se mandati i tij ka f
Paviçeviq nga e hëna në Kosovë Nga e hëna zyrtari ndërlidhës me Prishtinën, Dejan Paviçeviq merr detyrën në Prishtinë, e cila lidhet me zbatimin e marr
Ndërlidhësat pa zyra Serbia dhe Kosova nuk do të kenë zyra ndërlidhjeje në kryeqytetet e tyre. Zyrtari ndërlidhës i Beogradit Dejan Paviçeviq
Zbatimi i IBM, brenda 10 dhjetorit Brenda datës 10 dhjetor duhet të fillojë të përmbushet plotësisht Marrëveshja për Menaxhimin e Integruar të Kufirit (IBM
Në Jarinjë dhe Merdare, zbatohen dy pilot-projekte Shefi i ekipit negociator të Beogradit në dialogut me Prishtinën, Dejan Paviçeviq deklaroi sot se në vendkalimin kufitar
Dialogu teknik, Paviçeviq: Brukseli i kënaqur me me rezultatet Drejtori i Zyrës për Kosovën për çështje operative dhe profesionale në procesin negociator të Beogardit Dejan Paviçeviq