999 rezultate për

pavendosur

Kujdes! Këto 4 shenja të zodiakut janë me dy fytyra dhe të pavendosura Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpe
A ndikon fushata elektorale tek votuesit e pavendosur? Sipas raportit të organizatës Demokracia në Zhvillim, qytetarëve të Republikës së Kosovës, fushata e partive politike në
Befason Ronaldo: Mund t'i jap fund futbollit vitin tjetër (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhe 3 vite kontratë me Juventusin, ku dhe ka deklaruar me pare se do ti japë fund karrierës në futb
Muriqi i pavendosur për të ardhmen, dy klube italiane duan Kosovarin E ardhmja e futbollistit Kosovar Vedat Muriqi mbetet enigmë. Sulmuesi i Rizespor kërkohet nga shumë skuadra si brenda dh
VMRO-DPMNE-ja e pavendosur për zgjedhjet e parakohshme VMRO-DPMNE-ja është e pavendosur nëse pas dështimit të marrjes së datës në muajtë e verës, dëshiron zgjedhje të parakohs
Opozita e pavendosur për protestën e 25 majit Kreu i Partisë Demokratike,Lulzim Basha, ka pasur një të mërkurë të ngjeshur me takime. Paradite herët ai ka zhvillua
Zgjedhjet e 30 qershorit, socialistët të pavendosur për disa Qarqe Kryesocialisti Edi Rama, kryetari Kuvendit Gramoz Ruçi dhe Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla për më shumë se
I pavendosur për shkarkimet? Rama zbulon datat kur do të ndodhin ndryshimet Pavarësisht se pritej që sot të bëheshin ndryshime në qeveri, Rama ka befasuar. Rama nuk ka bërë asnjë ndryshim të d
Vetëvendosje e pavendosur nëse do të jetë nën urdhrat e Shpendit Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti nuk e ka shumicën në Kuvendin Komunal të Prishtinës pas largimit nga lëvizja “Vetëve
Zaev ende i pavendosur nëse do të shkojë në Mëngjesin e Lutjeve tek Trump Kryeministri Zoran Zaev ende nuk e di nëse do të shkojë në Mëngjesin e Lutjeve në Washington, në të cilën merr pjesë edh
Ndërsa Haradinaj s'ka vizë, Thaçi i pavendosur për të shkuar në SHBA Në lutjet tradicionale të mëngjesit në Washington, i ftuar është edhe presidenti i vendit, Hashim Thaçi. Siç mëson In
Danilo Alves i pavendosur për të ardhmen Në çdo sesion merkatoje, qoftë në verës apo në dimër, emri i brazilianit Danilo Alves është gjithmonë i lakuar. Shpeshhe
PSG për të shpëtuar veten do të duhet të shesë një yll, por kë? Transferimi i Neymar tek PSG do të thotë se ata duhet të përpiqen të plotësojnë rregullat e FFP. Gazeta franceze L'Eq
Valverde: Dua dhe vetëm dua që Neymar të qëndrojë Ernesto Valverde thotë se katalanasit absolutisht duan që Neymar të qëndrojnë në Camp Nou pas interesit nga Paris Saint-
Montela i pavendosur për formacionin, kundër Dormundit zbret me 4-3-3 Pas pak fillon Champions Cup International për Milanin. Kuqezinjtë do të përballen me Borussia Dortmund. Vincenzo Mo
Ja si ndahen votat në pro dhe kundër Bashës, emrat e 4 të pavendosurve Kryesia e Partisë Demokratike do të mblidhet sot nën drejtimin e dy nënkryetarëve, Edmond Spaho dhe Edi Paloka për të mi
Pepe ndryshon mendje, i pavendosur për PSG Edhe pse mbrojtësi portugez dukej i vendosur për të nënshkruar me PSG pasi kontrata e tij përfundoi me Real Madridin, ai
Barcelona e pavendosur për Turan, turku i mërzitur nga situata Barcelona dhe Arda Turan nuk po kalojnë një mardhenie të mirë. Katalanasit e cilësojnë si të panevojshëm në planet e ty
LDK-ja dhe VV-ja të pavendosura për ushtrinë? Partia që e udhëheq Qeverinë dhe subjekti më i madh opozitar ende nuk kanë vendosur nëse do ta përkrahin apo jo projektl
Aleanca dhe Besa, ende të pavendosura për pjesëmarrje në qeverinë e ardhshme Lëvizja Besa dhe “Aleanca Për Shqiptarët” nuk kanë vendosur ende nëse do të jenë pjesë e qeverisë me LSDM-së. Zëdhën