999 rezultate për

pavaresisht

Njëri hidh e tjetri prit, Jonida reagon pas deklaratës së Romeos se është single (FOTO LAJM) "Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më", ishtë deklarata e parë e Romeos pas ndarjes nga Jonida i cili pranoi se pava
Burri surprizon gruan që zgjodhi dashurinë përpara familjes Ndër vite dhe ndër shekuj kemi parë dhe kemi dëgjuar histori nga më të ndryshmet të dashurisë dhe se si ajo gjithmonë i’
"Nuk i dihet jetës", Roberti flet për pushimet e bujshme me Norën pas divorcit (VIDEO) Pas divorcit, tashmë çdo ngjarje që bashkon Nora Istrefin dhe Robert Berishën përbën shumë interes për publikun. Por
Tashmë që gjërat dolën sheshit, Rudina Dembacaj publikon mesazhet me Mark Frrokun (FOTO LAJM) U mundua ti rezistonte mediave, por Rudina nuk ja doli tw mbante tw fshehtw lidhjen e saj me ish-deputetin, Mark Frroku.
Ylli turk i Milanit: Jemi ringjallur, kishim nevojë për një lider si Ibrahimovic Hakan Çalhanoglu është habitur me thjeshtësinë e Ibrahimoviçit. Në një intervistë për "Bild", mesfushori i Milanit ka fo
Pavarësisht rrogës, kjo është metoda më efikase për të kursyer para në 2020 Vlerën e parasë do ta kuptoni posa të filloni të keni të ardhura dhe testi i vërtetë fillon kur duhet të kurseni për të
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Tifozat e Tiranës pushtojnë rrugët e qytetit, organizohen 4 orë para ndeshjes (VIDEO) Tirana luan sot në derbi kundër Partizanit dhe pavarësisht se nuk po kalon në momentin më të mirë, tifozeria nuk do të m
Shqiptari nuk e braktis banesën e shkatërruar: Fëmijët i nxora nga dritarja Kjo është shtëpia e Albert Allushit në Thumanë. Asgjë nuk është pastruar nga ajo që shkaktoi tërmeti. Frika nga gra
Kurti nga Prizreni: Pavarësisht rinumërimeve e paneleve, shumica për Qeverinë u sigurua Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, njëherësh fitues i zgjedhjeve dhe pret që të bëhet kryeministër i vendit, ka
Nuk e donin Piolin, shikoni ç'do bëjnë tifozët në ndeshjen e radhës në 'San Siro' Milani po kalon një periudhë aspak të mirë në këtë fillim sezoni, teksa ka grumbulluar vetëm 9 pikë nga 21 të mundshme.
Këto janë gjërat që nuk lejohen në stadium në ndeshjen Kosovë - Mali i Zi Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se dyert e stadiumit "Fadil Vokrri" për ndeshjen Kosova – Mali i Zi, për kual
20-vjeçari nga Memaliaj: 10 vite i paralizuar, por me shumë ëndrra! “Jeta është e bukur, jetoje atë çdo ditë”. Ky është mesazhi që përcjell Denisi, 20-vjeçari nga Memaliaj, që prej më s
Pavarësisht shiut dhe borës, ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh (FOTO LAJM) “Ky zjarr digjet prej 4 mijë vjetësh dhe nuk është shuar kurrë, pavarësisht shiut apo borës”. Ky është Yanar Dag, që
1 me 0 për Turqinë, Meta: Gol shtrembaluq, Kombëtarja shkëlqeu! Shqipëria humbi përballë Turqisë 1 më 0, pavarësisht lojës së mirë që bënë. Presidenti Meta ka reaguar në një postim
Tifozi stoik bën xhiron e botës: I vetëm brohoriste pavarësisht humbjes 14-0 (VIDEO) Irani, me gratë në stadium, ka patur ndoshta stimulin e duhur për të shkaëtrruar 14-0 Kamboxhian në Kupën e Azisë. Rezul
Aksidenti në Shkodër, përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e djeshme në qytetin e Shkodrës, teksa 2 makina u përplasën më njëra-tjetrën. M
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
BESA pranon të ulet me VMRO-në pavarësisht akuzave të frikshme ndaj saj VMRO-DPMNE dhe Lëvizja BESA edhe pse siç duket kanë qëndrime të kundërta, por për shumë tema të rëndësishme bashkëpunojn
Gazetarët që publikojnë sekrete zyrtare kryejnë vepër penale, pavarësisht kush ia ofron atë Në lidhje me padinë ndaj medias “Infomax.mk” për zbulim të sekretit zyrtar, Prokuroria Themelore Publike nëpërmjet kumte